Notowania

debata pis
19.10.2012 09:26

Debata PiS bez szefa "Solidarności"

Piotr Duda wyjaśnił, że ma już w tym czasie zaplanowane spotkania ze związkowcami.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Piotr Duda poinformował, że nie weźmie udziału w eksperckiej debacie nt. pracy dla Polaków, organizowanej 22 października przez PiS. Wyjaśnił, że ma już w tym czasie zaplanowane spotkania ze związkowcami.

Duda był pytany dzisiaj w TVN24, czy będzie na debacie, do której ma dojść w przyszły poniedziałek w Ursusie.

_ - Nie będę, dlatego, że otrzymałem zaproszenie mailem dopiero wczoraj i mam już inne ważne sprawy, spotkania ze związkowcami, ale podziękowałem panu prezesowi (Jarosławowi Kaczyńskiemu), poprosiłem o całe dokumenty związane z propozycjami PiS; na pewno do tego się ustosunkujemy _ - powiedział szef _ Solidarności _.

To kolejna debata ekspercka organizowana przez PiS. Wcześniej doszło do debaty o gospodarce i ochronie zdrowia.

Czytaj więcej w Money.pl
PiS chce debaty o pracy dla Polaków. Kiedy? Prezes PiS Jarosław Kaczyński podkreślił, że praca jest pierwszym warunkiem rozwoju naszego narodu.
Duda grozi Tuskowi. "To zwykła kiełbasa na kiju" _ Jak premier chce pomóc rodzinie przy zarobkach 1000 złotych brutto? Jak kupić mieszkanie? _
Chcą debaty Cymańskiego z Glińskim. Po co? Debata miałaby wyłonić wspólnego kandydata prawicy na premiera. Udział w niej mieliby wziąć kandydat SP na premiera Tadeusz Cymański i kandydat PiS, prof. Piotr Gliński.
Tagi: debata pis, piotr duda, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz