Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Energetyka w Polsce. Prezydent zwoła RBN

0
Podziel się

Prezydent zamierza zwołać w maju posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego w sprawie bezpieczeństwa energetycznego kraju.

Energetyka w Polsce. Prezydent zwoła RBN
(prezydent.pl/GFDL)
bDAysZDV

Prezydent zamierza zwołać w maju posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego w sprawie bezpieczeństwa energetycznego kraju. Taką zapowiedź Bronisław Komorowski złożył, otwierając konferencję _ Energia Polskiej Gospodarki _.

Prezydent odniósł się też to dyskusji o możliwości powołania ministerstwa energetyki. Wskazał, że niektóre państwa posiadają takie resorty, a jego zdaniem każde rozwiązanie będzie lepsze od obecnego. - _ Niezależnie czy będzie do ministerstwo, czy komitet Rady Ministrów _ - dodał.

Bronisław Komorowski przypomniał niedawne zamieszanie wokół podpisania memorandum o możliwości budowy drugiej nitki gazociągu jamalskiego. Dodał, że te wydarzenia pokazały, że polityka energetyczna i przepływ informacji kraju wymagają usprawnienia.

bDAysZDX

Kongres został zorganizowany na Stadionie Narodowym w Warszawie przez organizację Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej.

Czytaj więcej w Money.pl
Bezpieczeństwo energetyczne Polski. W maju RBN przekaże listę zmian O tym, że bezpieczeństwo energetyczne będzie tematem posiedzenia RBN mówił dziś wicepremier, lider PSL Janusz Piechociński.
Powstanie ministerstwo energetyki? Miller... Zdaniem Millera w polskiej energetyce są _ dziwaczne sytuacje _. - _ To jest patologia, która nie powinna być realizowana _.
Łukaszenka zły. Robi czystki w resorcie Białoruski wiceminister energetyki Eduard Taupianiec został zdymisjonowany przez premiera.
bDAysZEy
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)