Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca w polsce
15.04.2013 11:43

Ericpol zatrudni 200 inżynierów w Krakowie i Łodzi

Poszukiwani są programiści, testerzy, specjaliści ds. dokumentacji technicznej. Oprócz wiedzy specjalistycznej wymagana jest dobra znajomość angielskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(bowie15/iStockphoto)

Firma informatyczna Ericpol chce zatrudnić w tym roku 200 inżynierów do pracy w biurach w Krakowie i Łodzi. Jak poinformowała przedstawicielka spółki Agnieszka Wełna, 100 nowych miejsc powstanie w Krakowie, a kolejne 100 - w Łodzi.

Zgodnie z zamierzeniami firmy co najmniej 80 osób powinno rozpocząć tam pracę od czerwca tego roku. Na pracę w biurach w Łodzi i Krakowie mogą liczyć zarówno doświadczeni inżynierowie, jak i absolwenci oraz studenci ostatnich lat uczelni technicznych. Poszukiwani są m.in. programiści, testerzy, specjaliści ds. dokumentacji technicznej. Oprócz wiedzy specjalistycznej wymagana jest dobra znajomość angielskiego.

Nowi pracownicy zostaną zatrudnieni w zespołach wykonujących zadania dla sektorów: telekomunikacji, bankowego, administracji publicznej, wspomagania zarządzania przedsiębiorstwami (ERP) czy aplikacji medycznych.

Ze względu na tempo rozwoju spółka Ericpol zdecydował się na budowę nowego biurowca, który powstanie w Łodzi u zbiegu ulic Sienkiewicza i Tymienieckiego. Budowa gmachu, mieszczącego 800 osób, wkrótce się rozpocznie.

Ericpol zatrudnia w Polsce około 1350 pracowników. Firma ma też trzy spółki zależne na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji.

Tagi: praca w polsce, ericpol, wiadomości, praca, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, e-biznes, czołówki
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz