Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Euro 2012 to porażka Polski". PiS mówi dlaczego

0
Podziel się:

Mariusz Błaszczak: Rząd nie zadbał nawet o bezpieczeństwo kibiców.

"Euro 2012 to porażka Polski". PiS mówi dlaczego
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak ocenia, że Euro 2012 będzie porażką organizacyjną Polski. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Polsce na Ukrainie rozpoczynają się już w piątek.

Poseł Błaszczak mówił w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że wbrew zapowiedziom rządu turniej nie okaże się sukcesem Polski. Jak stwierdził, mimo obietnic miasta-gospodarze Euro w Polsce nie są połączone autostradami ani szybkimi liniami kolejowymi.

Poseł Błaszczak przypomniał też, że autostrada miała także połączyć Polskę z Ukrainą. Zdaniem posła, jedynym sukcesem na Euro są stadiony, ale za te - poza Narodowym - odpowiadają samorządy.

Zdaniem posła Błaszczaka, wiele do życzenia pozostawia także przygotowanie Polski do zabezpieczenia Euro. Dziś odbędzie się posiedzenie sejmowej komisji służb specjalnych w tej sprawie. Pojawią się na nim między innymi minister spraw wewnętrznych, szef policji i ABW.

Poseł PiS wyraził nadzieję, że służby staną na wysokości zadania. Jego zdaniem, może być jednak o to trudno, bo za bezpieczeństwo odpowiadają osoby mało doświadczone w tej sprawie.
Poseł PiS wyraził równocześnie nadzieję na sukces sportowy Polski. Jego zdaniem, nasza reprezentacja ma szanse co najmniej na półfinał, a mecz inauguracyjny z Grecją wygra 1:0.

Czytaj więcej w Money.pl
"Nie dajmy Donaldowi Tuskowi zepsuć Euro" Jarosław Kaczyński: _ Miały być autostrady, linie kolejowe, a nie ma niczego _. Tymczasem rząd chwali się dokonaniami.
PiS chce konfrontacji. Bo za dużo wypadków PiS domaga się informacji na temat bezpieczeństwa na kolei przed Euro 2012.
"Kaczyński nie wytrzyma tylu dni bez ataku na kogokolwiek" Rzecznik SLD mówi Money.pl, po co Sojuszowi zespół do monitorowania EURO i dlaczego mogą poprzeć wniosek PiS.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)