Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Euronet będzie miał więcej bankomatów w Polsce. Przejmie 167 urządzeń od Aplitt

5
Podziel się:

Euronet przejmie w Polsce 167 bankomatów. Międzynarodowe przedsiębiorstwo kupi urządzenia od gdańskiej spółki Aplitt. Nie ujawniono wartości transakcji.

Euronet umacnia swoją pozycję w Polsce
Euronet umacnia swoją pozycję w Polsce (ROBERT STACHNIK/REPORTER)
bELAAFDp

Euronet przejmie w Polsce 167 bankomatów. Międzynarodowe przedsiębiorstwo kupi urządzenia od gdańskiej spółki Aplitt.

Euronet Worldwide uzgodnił przejęcie 167 bankomatów - informuje "Puls Biznesu" powołując się na zagraniczne media. Wartość transakcji nie została ujawniona.

Przejęte urządzenia dotychczas działały pod marką Global Cash. Euronet tym samym umacnia swoją pozycję w Polsce - ma już ponad 8 tys. bankomatów.

bELAAFDr

Euronet podpisał też ze spółką Aplitt umowę na outsourcing i udział w sieci. Zgodnie z nią bankomaty SKOK24 i te, które znajdują się w oddziałach SKOK Kasa Stefczyka, mają działać pod markami Euronet i SKOK24. Umowa dotyczy ponad 300 urządzeń.

Zobacz także: Zobacz: Ekspert o pogarszającej się sytuacji Idea Banku i Getina. "Mają trochę pecha"

Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide - światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy.

bELAAFDx

Ponadto Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid i zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Jest również właścicielem firmy RIA Financial Services, za pośrednictwem której oferuje usługi przekazów pieniężnych. W Polsce firma działa od 1995 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bELAAFDS
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(5)
Tomek
3 lata temu
Kupili zeby pozbyć się konkurencji. Zostawia tylko rentowne punkty a reszty się pozbędą. O ile w ogóle coś zostawia bo w najlepszych punktach stoi euronet i planetcash.
allk
3 lata temu
Najdroższe bankomaty na Ziemi
Adam
3 lata temu
I ten limit wypłat 1.000 zł. Absurd.
bELAAFDT
Łukasz
3 lata temu
Tylko dlaczego muszę dłużej czekać na wybranie pieniędzy niż w innych bankomatach. Reklamy i czas stania przy bankomacie Euronetu to katorga
grześ
3 lata temu
vov ale news