Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Internetowe supermarkety tańsze niż hipermarkety?

15
Podziel się:

- Ciągle gdzieś w mentalności ludzi jest to, że te zakupy w internecie są droższe, ale zachęcam klientów do porównania rzeczywistych cen - mówi money.pl Katarzyna Kazior, szefowa Frisco.pl. Jak dodaje, niższe ceny to efekt między innymi współpracy z Eurocashem, który w zeszłym roku kupił mniejszościowy pakiet akcji spółki.

Internetowe supermarkety tańsze niż hipermarkety?
(Krystian Dobuszynski/REPORTER)
bELsYDNN

- Ciągle gdzieś w mentalności ludzi tkwi, że zakupy w internecie są droższe, ale zachęcam klientów do porównania rzeczywistych cen - mówi money.pl Katarzyna Kazior, szefowa Frisco.pl. Jak dodaje, niższe ceny to efekt między innymi współpracy z Eurocashem, który w zeszłym roku kupił mniejszościowy pakiet akcji spółki.

Katarzyna Kazior zachęca do porównania swojego koszyka zakupów z ulubionego sklepu, hipermarketu ze sklepem internetowym. W opinii Kazior, nie licząc kosztów dostawy, Frisco może rywalizować cenowo ze wszystkimi.

bELsYDNP

- Z dyskontem mamy pewien problem, dlatego że tam jest bardzo dużo marek własnych. To jest więc nieporównywalne. Z hipermarketami jesteśmy na podobnym poziomie cenowym, albo nawet niższym - deklaruje. Kazior tłumaczy, że nie liczy tutaj kosztów dostawy, ale te są darmowe przy zakupach za więcej niż 200 zł.

Szefowa Frisco.pl twierdzi, że dla niej nie będzie wielkim problemem zakaz handlu w niedzielę. Zaznacza, że przed politykami trudna decyzja: czy chronić pracowników i dać im dzień wolny, czy nic nie zmieniać. Jej sklep dopiero niedawno rozpoczął dostawy w niedzielę, więc z biznesowego punktu widzenia nie ma to większego znaczenia.

Kazior stwierdza też, że kierowcy we Frisco "to skarb i wizytówka firmy" i dlatego potrafią zarobić naprawdę dużo. Stawek zdradzać nie chce, stwierdza, że wszystko zależy od efektywności i tego, ile pracują.

- 3000 zł brutto może zarobić. Nawet więcej - deklaruje.

bELsYDOq
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(15)
Robert
5 lata temu
Można zarobić nawet 9600 brutto ale pracując na swojej działalności w godzinach od 6 rano do 22 sikajac do butelek i nie mając czasu na odpoczynek . A co pracownikami magazynu ? Żenada..ciężka fizyczna praca za 1600 netto
tomek
5 lata temu
Ależ kokosy 2 156,72 na rękę. Ciekaw jestem jak się za to utrzymać w dużym mieście?
Hj
5 lata temu
A gwarancja jakosci i jej dochodzenie nurzace
bELsYDOr
gtrgtr
5 lata temu
"Ciągle gdzieś w mentalności ludzi tkwi, że zakupy w internecie są droższe, ale zachęcam klientów do porównania rzeczywistych cen - mówi money.pl Katarzyna Kazior, szefowa Frisco.pl" Mam ponad 30 lat i internet od poczatkow jego istnienia praktycznie i nigdy w zyciu nie spotkalem sie z stwierdzeniem, ze zakupy w internecie sa drozsze!!! skad to sie wzielo!?!
to_ja
5 lata temu
tak, tak..kupujcie dalej w nimieckim lidl'u...hehe..