Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Gabinet Cieni BCC ocenił działania rządu

0
Podziel się:

Działania w obszarze rozwoju regionalnego i zagospodarowania funduszy unijnych a także promocja gospodarki za granicą. Takie pozytywy w poczynaniach rządu w ostatnich miesiącach, dostrzega BCC.

Gabinet Cieni BCC ocenił działania rządu
(Kancelaria Prezesa Rady Ministrów)

Działania w obszarze rozwoju regionalnego i zagospodarowania funduszy unijnych a także promocja gospodarki za granicą. Takie pozytywy w poczynaniach rządu w ostatnich miesiącach, dostrzega Gospodarczy Gabinet Cieni Business Centre Club. W skali od 0 do 5, te działania otrzymały 3 i pół punktu.

Na trzy punkty przedsiębiorcy ocenili rządowe starania w takich obszarach jak gospodarka, finanse, przedsiębiorczość, rynek pracy i prawo gospodarcze.Najbardziej krytycznie ministrowie Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC, ocenili działania w zakresie spółdzielczości, rynku finansowego, nadzoru nad spółkami skarbu państwa oraz cyfryzacji.

Gabinet Cieni przedstawił też listę priorytetów na drugą połowę roku, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa energetycznego. I tak przedsiębiorcy apelują między innymi o zmniejszenie zależności Polski od importu paliw , zwłaszcza gazu ziemnego z Federacji Rosyjskiej. Popierają starania premiera Donalda Tuska dotyczące utworzenia "Unii Energetycznej".

BCC zwraca też między innymi uwagę na brak racjonalnej polityki rządów od roku 2001 w obszarze górnictwa węglowego i elektroenergetyki.

wiadomości
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)