Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Gazeta Wyborcza" ostro w dół. Wyniki sprzedaży dzienników

319
Podziel się

"Fakt" zostawił wszystkie dzienniki w tyle, a "Gazeta Wyborcza" zanotowała najgorszy w historii wynik sprzedaży. Są już najnowsze dane o czytelnictwie prasy codziennej w Polsce.

Średni wynik "Gazety Wyborczej" to 96 603 egz.
Średni wynik "Gazety Wyborczej" to 96 603 egz. (Jacek Frączyk/Grupa WP)
bDIDmvEB

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, w kwietniu średnia sprzedaż "Faktu" wyniosła 244 344 egz. (o 8,28 proc. mniej rok do roku). Na drugim miejscu znalazł się "Super Express" z 118 120 egz.(o 11,08 proc. mniej rok do roku).

"Gazeta Wyborcza" zanotowała największy spadek w zestawieniu. Jej średni wynik to 96 603 egz. (spadek o 19,87 proc. rok do roku). Jak wynika z zestawień serwisu, to najgorszy wynik sprzedaży dziennika w historii.

Zobacz także: PiS idzie na wojnę z mediami. Kluzik-Rostkowska komentuje
bDIDmvED

Drugi największy spadek zanotowała "Gazeta Polska Codzienna". Średnio schodziła w nakładzie 15 745 egz. To o 15,80 proc. mniej niż rok wcześniej.

bDIDmvFe
KOMENTARZE
(319)
dla mnie
3 lata temu
Koszerna może zniknąć z rynku.
TS
3 lata temu
GW...hmmm... W dniu wyborów w USA przekonywała że trump ma 10% szans. W Polsce Michnik powiedział że prędzej "przejedzie zakonnice w ciąży na pasach " niż Komorowski przegra z Duda. No niestety tak płytkie patrzenie na świat powoduje że ktoś inteligentny nie jest w stanie czytać ciągle tych samych bzdur...
BRAWO
3 lata temu
Michnik na bruk - BRAWO
bDIDmvFf
Noo
3 lata temu
Biorąc pod uwagę prenumeratę i wybory samorządowe zaraz to śmiało można powiedzieć że za rok spadek o 50%. No chyba że urząd miasta w Warszawie zaprenumeruje 30 tys egzemplarzy...
as
3 lata temu
Bardzo dobrze ten śmieć powinien zniknąć z rynku ( nie uczciwi dziennikarze) natomiast SZCZEKACZE z TFU WYBIÓRCZA nigdzie ale to NIGDZIE nie POWINNI ZNALEŹĆ PRACY !
...
Następna strona