Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Prawie jedna trzecia dłużników mieszka w małych miastach [WIDEO]

Prawie jedna trzecia dłużników mieszka w małych miastach

 

 

Polacy są coraz bardziej zadłużeni. Wydajemy więcej nie tylko na produkty pierwszej potrzeby. Większość dłużników to mężczyźni.

- Życie w małych miastach jest tańsze, ale i przychody są znacznie niższe. Według GUS średni roczny przychód w małej miejscowości wynosi 17400 zł, a w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców ponad 27 tysięcy - mówił w programie "Money. To się liczy" Adam Łącki, prezes Krajowego Rejestru Długów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

kredyty, długi, małe miasta
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
darek
2018-05-11 15:46
mnie uczono, że długi trzeba spłacać, ale niestety nie wszyscy trzymają się tej zasady. sam miałem takich dłużników, co nie mogłem się o pieniądze doprosić. trudna sprawa i szkoda moich nerwów. jak miałem dość, znalazłem, że kaczmarski inkasso dobrze odzyskuje długi i faktycznie. Pieniądze odzyskałem, szybko im to poszło.
St
2018-05-11 14:53
Czyli najbogatsi ludzie mieszkają na wsi następnie duże miasta a małe miasta to bieda.
Gość
2018-05-11 07:07
Duże firmy budują zakłady na prowincji bo koszty zatrudnienia mniejsze za taką samą pracę w warszawie a wmalej miejscowości w pensji pracownika jest kolosalna roznica- a wymagania te same.to paranoja .w mojej miejscowości ze względu na brak budowanych mieszkań ceny z m2 poszybowaly do nieba .w warszawie kupię taniej niż tu .a zarobki zbyt małe na kupno .
Pokaż wszystkie komentarze (8)