Notowania

John Godson wylatuje z partii. Gowin go nie chce

Taką decyzję podjęli koledzy z Polski Razem. To kara za poparcie dla Donalda Tuska. - Jest mi smutno - skarży się polityk.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartosz Krupa/East News)

Polityk poinformował o tym na swoim koncie na Twitterze. John Godson jako jedyny członek Polski Razem Jarosława Gowina poparł premiera Donalda Tuska podczas głosowania o wotum zaufania.

[Aktualizacja godzina 14:42]

- _ Zrobiło mi się smutno kiedy dowiedziałem się, że zostałem wyrzucony _ - przyznał Godson i zapowiedział, że na razie nie zamierza łączyc się z żadną partią. Na jesieni powalczy o fotel prezydenta Łodzi.

- _ Jezus dał szansę kobiecie, którą chciano ukamienować, ja chciałbym dać szansę premierowi i rządowi _ - tłumaczył swoją decyzję podczas głosowania o wotum zaufania. Dodał zarazem, że zdaje sobie sprawę, że może to oznaczać koniec jego kariery w Polsce Razem. Sam jednak nie zamierzał opuszczać partii.

- _ To wszystko będzie zależało od kolegów z PR _ - mówił Godson. Zaznaczył, że rozmawiał z Jarosławem Gowinem jeszcze przed głosowaniem. - _ Powiedział, że nie rozumie mojej decyzji, ale ją szanuje _ - dodał Godson.

Zobacz oryginalną treść tweeta Johna Godsona:

* *

_ - Taka decyzja warta była podjęcia _ - powiedział wczoraj rano o głosowaniu _ za _ Godson. _ - Są takie momenty, w których nie można się kierować wyłącznie kalkulacją polityczną _ - dodał.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: wotum zaufania dla rządu tuska, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz