Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kaczyński chce głowy kolejnego ministra. Koniec Grada?

0
Podziel się:

Prawo i Sprawiedliwość złoży wniosek o wotum nieufności wobec Aleksandra Grada. PiS krytycznie ocenia jego politykę prywatyzacyjną.

Kaczyński chce głowy kolejnego ministra. Koniec Grada?
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEJdvyKZ

Prawo i Sprawiedliwość zamierza złożyć wniosek o wotum nieufności wobec ministra skarbu Aleksandra Grada. PiS krytycznie ocenia jego politykę prywatyzacyjną.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński oświadczył, że jego partia jest przeciwko prywatyzacji strategicznych przedsiębiorstw, a szczególnie koncernu naftowego Lotos.

- _ My jesteśmy radykalnie przeciwko temu. Ze względów związanych z bezpieczeństwem państwa i ze względów związanych ze statusem naszego narodu. My nie możemy być narodem, który nie ma niczego. W Polsce nie ma kapitału, który byłby w stanie kupić taką wielką firmę _ - tłumaczy Kaczyński.

bEJdvyLb

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

Kaczyński dodał, że do strategicznych dziedzin polskiej gospodarki może wejść kapitał rosyjski, do czego, jego zdaniem, dopuszcza rząd Donalda Tuska.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/194/t19906.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/grad;inwestorzy;lotosu;na;przelomie;roku,198,0,802246.html) Grad: Inwestorzy Lotosu na przełomie roku Szef resortu skarbu poinformował, że może zrezygnować z wypłaty tegorocznej dywidendy dla dobra interesów finansowych koncernu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/150/t131990.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/koalicja;za;sawickim;opozycja;-;za;odwolaniem,141,0,788621.html) Koalicja za Sawickim, opozycja - za odwołaniem Opozycja: _ To jest minister odpowiedzialny za drożyznę na rynku żywności _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/253/t79101.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/lotos;dla;rosjan;pawlak;nie;bylo;mowy,214,0,703446.html) Lotos dla Rosjan? Pawlak: Nie było mowy Wicepremier zaprzeczył jakoby rozmawiał o sprzedaży rafinerii, gdy podpisywano umowę gazową.
bEJdvyLC
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)