Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kaczyński w sklepie. "To niebywałe"

0
Podziel się

Prezes PiS kupił podstawowe artykuły: ziemniaki, mąkę, cukier, kurczaka i jabłka.

Kaczyński w sklepie. "To niebywałe"
(PAP/Radek Pietruszka)
bEiujLRx

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zrobił zakupy w jednym z warszawskich sklepów, aby pokazać skalę drożyzny, z jaką muszą sobie radzić Polacy. Polityk zaapelował do premiera Donalda Tuska, aby ten zajął się rzeczywistymi problemami społecznymi, jak właśnie znaczny wzrost cen żywności w krótkim czasie.

- _ To jest coś rzeczywiście niebywałego, przeszło dwukrotny wzrost cen w przeciągu krótkiego czasu, 3,5 roku. To jest coś, na co powinna być odpowiedź i o tym chcieliśmy państwu tutaj powiedzieć. Władza ma święty obowiązek reagować na tego typu sytuacje _ - powiedział dziennikarzom prezes PiS.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

(Źródło: IAR)

bEiujLRz

Jarosław Kaczyński kupił artykuły, które uznał za podstawowe - między innymi ziemniaki, mąkę, kurczaka, cukier, czy jabłka. Rachunek prezesa PiS w sklepie wyniósł 55 złotych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/239/t113391.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/w;spozywczym;bedzie;coraz;drozej,194,0,751810.html) W spożywczym będzie coraz drożej Zdaniem ekspertów ceny mogą wzrosnąć o 5-6 procent.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/165/t100773.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ceny;w;gore;mocniej;niz;przewidywano,82,0,692050.html) Ceny w górę, mocniej niż przewidywano Ceny wzrosły we wrześniu o 0,6 proc. Najwięcej podrożała żywność i odzież.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t95536.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;tusk;zafundowal;nam;zupe;z;buta,164,0,798372.html) Kaczyński: Tusk zafundował nam zupę z buta Prezes PiS odpowiada na artykuły Tuska i postuluje edukacyjną i naukową finlandyzację Polski.
bEiujLSa
KOMENTARZE
(0)