Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

"Kaczyński wrócił do retoryki agresji i pomówień"

0
Podziel się:

To ostra odpowiedź z Kancelarii Prezydenta na ataki prezesa PiS. -Prezydent nie da się wciągnąć w awanturę polityczną - zaznacza Joanna Trzaska-Wieczorek.

"Kaczyński wrócił do retoryki agresji i pomówień"
(Witold Rozbicki/Reporter)

Tak szefowa prezydenckiego biura prasowego komentuje słowa prezesa PiS, że Bronisław Komorowski _ twardo _ bronił WSI przed rozwiązaniem. _ - Prezydent nie da się wciągnąć w awanturę polityczną _ - zaznacza Joanna Trzaska-Wieczorek.

Kaczyński w wywiadzie dla RMF FM zarzucił m.in., że Komorowski jest politykiem opcji lewicowej, co wyraźnie widać w jego otoczeniu i decyzjach, m.in. - jak wskazywał Kaczyński - w _ twardej obronie WSI _.

_ - Powrót do snucia tego typu bezpodstawnych teorii dowodzi, że pewien z trudem tworzony wizerunek prezesa Kaczyńskiego się rozhermetyzował, a znowu powróciła znana od dawna retoryka agresji i pomówień _ - oświadczyła Trzaska-Wieczorek.

Jak dodała, prezydent odniósł się w jednym z niedawnych wywiadów do zarzutu Kaczyńskiego w sprawie związków z ludźmi związanymi ze służbami specjalnymi. _ - Pan prezydent przypomniał, że jego tzw. związki jako byłego szefa MON, są dokładnie takie same jak związki prezesa Kaczyńskiego, który jako premier te służby nadzorował _ - powiedziała szefowa prezydenckiego biura prasowego.

Podkreśliła też, że _ prezydent nie ma zamiaru dać się wciągnąć w awanturę polityczną, niszczenie autorytetów, snucie insynuacji i podejrzeń _.

Czytaj więcej w Money.pl
Wielkie zmiany w armii. Podpis złożony - _ Armie podlegają ciągłym zmianom, by być lepszym narzędziem na czas wojny lub kryzysu _ - powiedział prezydent.
Prezydent porządzi dwie kadencje? Tak wynika z... _ Jest najbardziej przewidywalny, niezależny od różnych problemów i wydaje się, że nic nie jest w stanie mu zagrozić _.
Komorowski człowiekiem roku. Słusznie? _ Daje pan poczucie pewności i przewidywalności _ - padło uzasadnienie.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)