Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kanał e-sportowy od Cyfrowego Polsatu. Spółka liczy, że wystartuje z nim w jesienią

5
Podziel się:

Cyfrowy Polsat liczy, że uruchomi kanał e-sportowy Polsat Games w trzecim kwartale tego roku - poinformował członek zarządu grupy Maciej Stec.

Polsat liczy, że wystartuje z nowym kanałem jesienią.
Polsat liczy, że wystartuje z nowym kanałem jesienią. (Grupa Polsat)
bELwmGIB

- Interesuje nas ten segment, widzimy jak jest angażujący - powiedział Stec podczas spotkania z dziennikarzami. Prezes Tobias Solorz zaznaczył, że grupa czeka jeszcze na zgodę regulatora.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka. Do telekomunikacyjnej grupy Solorza-Żaka należy także Midas. W skład grupy kapitałowej wchodzą też m.in. spółki Centernet, Mobyland i Aero2.

Zobacz także: #dziejesienazywo: KRRiT bada decyzję Cyfrowego Polsatu
bELwmGID

Jak już pisaliśmy w czwartek, Cyfrowy Polsat zarobił od stycznia do marca ponad 300 mln zł. Grupa Zygmunta Solorza-Żaka wyraźnie poprawiła wyniki. Podkreśla jednak, że statystyki nie są do końca porównywalne.

Grupa Cyfrowego Polsatu, na którą składa się blisko 40 spółek, w tym Polkomtel (operator sieci Plus) oraz firmy obsługujące telewizję Polsat, odkryła karty. W raporcie, podsumowującym pierwszy kwartał, pochwaliła się zyskiem netto na poziomie 300,8 mln zł. Rok wcześniej wyniósł 279,4 mln zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

bELwmGJe
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(5)
Gos
3 lata temu
Polsat to przeżytek. Net jest na fali.lo
Maark
3 lata temu
Stop takim jak Solorz.Koduje wszystko ten krolik!
Wacek
3 lata temu
Przyszedłem do Polsatu ze względu na sport. Ale już np. liga niemiecka jest na osobno płatnym kanale Elewen itd. itd. Teraz będzie znowu osobno płatny kanał E-sport... Więc zrozumiałe jest że zyski Polsatu co rok rosną. Tylko czy to jest moralny i zdrowy biznes ? czy poprostu żerowanie na młodych ludziach kibicach.
bELwmGJf
xyz
3 lata temu
Tylko że praktycznie wszystkie co ważniejsze zawody e-sportowe można sobie obejrzeć za free w internecie. Więc po co płacić ~70zł za pakiet tv.
Mariokrak
3 lata temu
Nowy program sportowy Polsatu ? A co oni pokazują teraz ? Drugą ligę żużla, piłki nożnej i jakieś ligi słowackie, holenderskie i rosyjskie, no i czasem jakiś boks !!! Gdzie formuła 1, gdzie Ekstraklasa polska, gdzie liga włoska, hiszpańska i gdzie tenis ? Mają cztery sportowe programy i w większości to jak wyżej i powtórki aż do znudzenia a nowy program to chyba do gier komputerowych ! A co ma wspólnego ze sportem ?