Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kempa: Wierzę, że Hofman poprawi wizerunek prezesa

0
Podziel się:

Każdy może popaść w niełaskę. Polityka jest jak stąpanie po grząskim gruncie.

Kempa: Wierzę, że Hofman poprawi wizerunek prezesa

Money.pl: Adam Hofman będzie nowym rzecznikiem partii i klubu PiS. Czy młoda osoba na takim stanowisku to nowe otwarcie Prawa i Sprawiedliwości? Czyżby próba odmłodzenia wizerunku?

Beata Kempa, posłanka PiS: Adam jest młody, ale jest też doświadczonym parlamentarzystą. To nie jest jego pierwsza kadencja. To jest bardzo dobra decyzja. Adam jest bardzo komunikatywny, potrafi nawiązywać dobre kontakty, a te z dziennikarzami są bardzo potrzebne. Potrafi pracować z nami w klubie, zatem przekaz merytoryczny powinien być na odpowiednim poziomie.

Znam Adama jeszcze z Wrocławia, dlatego uważam, że jego wykształcenie i chęć do działania pozwoli na to, że będzie to dobry rzecznik.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/171/t123307.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/hofman;wietrzy;spisek;platformy;i;pjn,237,0,724717.html) Hofman wietrzy spisek Platformy i PJN Adam Hofman wymieniany jest również jako potencjalny spin doctor PiS. Miałby zastąpić Michała Kamińskiego i Adama Bielana, którzy odeszli do PJN. Czy umieszczanie posła Hofmana w takiej roli to nie jest niedźwiedzia przysługa, którą mu się wyświadcza? Przecież spin doktorzy wielokrotnie popadali w niełaskę.

Z popadaniem w niełaskę musi się liczyć każdy. Polityka jest jak stąpanie po bardzo grząskim gruncie. Jeżeli się popełni błąd, to niestety konsekwencje mogą być takie, że znikamy z polityki. Z tego muszą zdawać sobie sprawę wszyscy, niezależnie czy są szeregowymi posłami, czy pełnią jakieś partyjne funkcje. Dlatego tutaj trzeba włączyć myślenie, przewidywanie, ostrożność i te wszystkie cechy, którymi powinien mieć polityk.

Jednak historia PiS pokazuje, że w niełaskę popadały osoby pełniące określone funkcje w partii. Głównie byli to spin doktorzy, czy właśnie rzecznicy. Czy Adam Hofman też może tak skończyć?

Nie, myślę że nie. Wydaje mi się, że Adamowi Hofmanowi uda się jedna rzecz, która jest bardzo ważna. Mianowicie, że uda mu się usunąć, tą największą krzywdę jaką zrobiły media Jarosławowi Kaczyńskiemu, że niektórzy spojrzą wreszcie na niego obiektywnie.

Czyli usunie mówiąc po gombrowiczowsku _ gębę _ Jarosławowi Kaczyńskiemu?

Osobiście nie lubię tego powiedzenia. Ono jest bardzo krzywdzące, złe i niemądre. Natomiast media przedstawiają naszego lidera, najważniejszą osobę, która kreuje program w sposób niewłaściwy. Dopisują mu cechy, których nie ma, przez co robi się wielką krzywdę i tej osobie i Polakom. Dlatego potrzebny jest ktoś, kto będzie umiał rozmawiać z mediami, tak aby tej krzywdy nie robić.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/t75888.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;bez;spin-doktorow;odchodza;kolejni,199,0,714183.html) PiS bez spin-doktorów. Odchodzą kolejni Adam Bielan podkreśla, że zdecydowały różnice między nim a szefostwem partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/30/t125214.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;musi;odejsc;-;nawoluja;mlodzi;z;pis,235,0,733419.html) "Tusk musi odejść" - nawołują młodzi z PiS Hofman: _ Tusk was prześladuje, prześladuje młode pokolenie _.
wiadomości
wywiad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)