Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kłopoty ze spłatą należności. Co zrobić?

0
Podziel się:

Oszczędzajmy, bo warto - powtarzają eksperci. Tymczasem, jak wynika z badań, zadłużamy się coraz bardziej, choć może już nie w takim tempie, jak w ostatnich latach.

Kłopoty ze spłatą należności. Co zrobić?
(Bartosz Krupa/East News)

Jeśli mamy kłopoty ze spłatą należności, trzeba przede wszystkim skontaktować się z wierzycielem - radzi Mariusz Hildebrand, prezes Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

Ekspert zaznacza, że warto robić sobie tak zwane budżetowanie całego miesiąca: _ Zestawić sobie przychody po jednej stronie, a stałe wydatki związane z codziennym życiem po drugiej _. Katarzyna Galant z jednej z firm windykacyjnych podkreśla, by nigdy nie wydawać więcej niż się zarabia.

Czytaj więcej w Money.pl
Handel długami dobija szpitale Handel długami szpitali to największy problemem na rynku ochrony zdrowia - powiedział przewodniczący sejmowej komisji ds. służb specjalnych Marek Opioła (PiS).
Ostatnie dni na uregulowanie firmowych długów Przedsiębiorcy rozliczający VAT, którzy mają długi jeszcze z sierpnia 2012 r., muszą szykować się na korektę dokonanego wcześniej odliczenia pod groźbą sankcji finansowych.
Zielona wyspa blednie. Te dane to potwierdzają Dochody i oszczędności Polaków topnieją, a długi rosną. NBP opublikował dane o kondycji gospodarstw domowych.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)