Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rządy władimira putina
07.03.2012 21:03

Komorowski rozmawiał telefonicznie z Putinem

- Polska i Rosja w ostatnich latach potrafiły nawiązać dialog, który służy rozwiązywaniu spraw trudnych i budowaniu współpracy - podkreślił Bronisław Komorowski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Łukasz Kamiński/ bpr.sejm.gov.pl)

*_ - Polska i Rosja w ostatnich latach potrafiły nawiązać dialog, który służy rozwiązywaniu spraw trudnych i budowaniu współpracy - _ podkreślił prezydent Bronisław Komorowski w dzisiejszej rozmowie telefonicznej z rosyjskim prezydentem-elektem Władimirem Putinem. *

Komorowski pogratulował też Putinowi zwycięstwa w wyborach prezydenckich.

_ - Prezydent podkreślił, że Polska i Rosja w ostatnich latach potrafiły nawiązać dialog, który służy rozwiązywaniu spraw trudnych i budowaniu współpracy dwustronnej _ - napisano w komunikacie. Jak zaznaczono, Komorowski wyraził również przekonanie, że _ współpraca i dialog będą trwałym elementem w tworzeniu partnerskich relacji Federacji Rosyjskiej z Unią Europejską _.

Rosyjska Centralna Komisja Wyborcza ogłosiła w poniedziałek, że Putin zwyciężył w niedzielnych wyborach prezydenckich już w pierwszej turze, zdobywając 63,60 proc. głosów. Na podanie oficjalnych wyników wyborów Centralna Komisja Wyborcza ma 10 dni.

Czytaj o wyborach w Rosji w Money.pl
Zaatakował brytyjskiego premiera. Powód? _ - To, że Chavez gratuluje Putinowi, to jest oczywiste. Ale żeby w takich okolicznościach robił to Cameron, to jest skandal _ - twierdzi szef liberałów w PE.
Olbrzymie poparcie dla Putina. Powód? Rosjanie chcą, aby ich krajem rządził silny i zdecydowany polityk, który będzie zdolny odeprzeć zagrożenia.
Rosjanie już nie wierzą Putinowi. Jest źle W Rosji zakończyła się kampania wyborcza. Nastroje wcale nie sprzyjają premierowi. Ale on ma na to sposoby.
Tagi: rządy władimira putina, rosja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka światowa, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz