Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Komorowski spotkał się z Tuskiem. Dlaczego?

0
Podziel się:

Było to jedno z regularnych spotkań prezydenta z premierem. Taką informację przekazała szefowa prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek, jest to jedno .

Komorowski spotkał się z Tuskiem. Dlaczego?
(Łukasz Kamiński/ bpr.sejm.gov.pl)

Było to jedno z * regularnych spotkań obu polityków *. Taką informację przekazała szefowa prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek, jest to jedno .

Pytana, czy podczas rozmowy miał się pojawić temat reformy emerytalnej, Trzaska-Wieczorek odparła: _ oczywiście tak, ponieważ prezydent z troską podchodzi do kwestii znalezienia porozumienia i kompromisu wokół trudnej reformy emerytalnej _.

Szefowa prezydenckiego biura prasowego zastrzegła, że _ jest to jedno z regularnych spotkań prezydenta z premierem, na których omawiane są najistotniejsze bieżące kwestie związane z polityką krajową, jak i zagraniczną, a także aktualne problemy szczególnie istotne dla opinii publicznej _.

Zarząd krajowy PO upoważnił premiera do rozmów z klubami parlamentarnymi w sprawie zbudowania większości dla reformy emerytalnej, jednocześnie PO zamierza nadal przekonywać PSL do podniesienia wieku emerytalnego do 67 lat dla kobiet i mężczyzn.

O reformie emerytalnej czytaj w Money.pl
PSL ostrzega przed propozycjami Platformy. Kobiety dostaną 300 zł emerytury Ludowcy policzyli, jakie emerytury otrzymamy w przyszłości.
PiS jest nieugięte. Premier nie ma u nich szans - _ Szkoda czasu na przekonywanie nas do reformy polegającej na podniesieniu wieku emerytalnego _ - zapowiedział rzecznik PiS Adam Hofman.
emerytury
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)