Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kongres nowej prawicy
29.06.2014 09:38

Korwin-Mikke o ministrach z opuszczonymi spodniami

-Dla dobra Polski mogę zawrzeć koalicję nawet z kanibalami - mówi lider Kongresu Nowej Prawicy. Jednocześnie o PiS mówi - dom wariatów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Nowa Prawica JKM)

_ - Jeśli ci panowie chodzili cały czas do jednej restauracji, to świadczy to o braku instynktu samozachowawczego - _ tak skomentował aferę podsłuchową w TVP Info Janusz Korwin-Mikke z Kongresu Nowej Prawicy. _ - Nie jest dobrze dać się złapać z opuszczonymi spodniami _ powiedział odnosząc się do podsłuchiwania ministrów.

_ - Nie miejscu Donalda Tuska, kazałbym się podąć do dymisji Jego Ekscelencji panu Sikorskiemu i Jego Ekscelencji panu Sienkiewiczowi, a jak nie, to bym ich zdymisjonował. I to nie dlatego, że to są źli ministrowie - _ mówił Korwin-Mikke na antenie TVP Info. _ - Nie wiem jakim ministrem jest pan Sienkiewicz, wiem jakim jest Sikorski. Ja znam jego wypowiedzi nie tylko z tych posłuchów, ale też z rozmów prywatnych i z WikiLeaks. I są to wypowiedzi bardzo rozsądne _.

Według Janusza Korwin-Mikkego, to co się mówi publicznie to rytuał. - Każdy wie, że mężczyzna coś tam robi np. z kobietami tylko nie jest dobrze dać się złapać z opuszczonymi spodniami.

_ Forowanie prof. Glińskiego to dom wariatów _

_ - Nie rozumiem, kto przy zdrowych zmysłach może forsować kandydaturę Glińskiego na premiera - _ mówił Janusz Korwin-Mikke. _ - Coś mu chyba odbiło - _ odpowiedział Mikke komentując decyzje Jarosława Kaczyńskiego. _ - Ten człowiek miał zawsze znakomity zmysł taktyczny. Ja się nie godziłem z jego ogólną strategią polityczną, ale zmysł taktyczny był znakomity, ale teraz go zawodzi - _ dodał.

Zdaniem lidera Kongresu Nowej Prawicy, kandydatura Glińskiego popularności prezesowi PiS nie przynosi. _ - Nie rozumiem Kaczyńskiego. Nieustanne forowanie prof. Glińskiego budzi najgorsze skojarzenia. Z domem wariatów _.

„Nie wykluczam żadnej koalicji"

_ - Żadnej koalicji nie wykluczamy. Dla dobra Polski mogę zawrzeć koalicję nawet z kanibalami. Polityk się na nic nie obraża i działa tak, jak można najlepiej - _zadeklarował Janusz Korwin-Mikke. _ - Chociaż trudno sobie wyobrazić koalicję z SLD, PSL czy Platformą Obywatelską - _roześmiał się lider KNP.

Przyznał jednocześnie: _ wszystkie partie uważamy za gangi złodziejskie. Chce powiedzieć jasno: dla nas rząd, który odbiera pieniądze Pani, aby dać mnie jest bandytą _.

Janusz Korwin-Mikke liczy, że wkrótce jego Kongres Nowej Prawicy przeskoczy PO w sondażach wyborczych. Według najnowszego sondażu TNS, KNP jest trzecią siłą polityczną w Polsce i cieszy się poparciem 10 procent Polaków.

Europarlamentarzysta mówił w tygodniu w radiowej Jedynce, że wszystkie partie działają na korzyść jego ugrupowania. Zaznaczył, że Platforma Obywatelska już się _ sypie _ i jest kwestią czasu, by Nowa Prawica ją wyprzedziła.

Według ostatniego sondażu zrealizowanego dla Wiadomości TVP PiS przy poparciu 31 procent ankietowanych, otrzymałby 198 mandatów, PO z 24 procentami, dostałaby 151 a Kongresowi Nowej Prawicy - 49. W sejmowych ławach zasiadłoby 41 posłów SLD a z PSL 21.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: kongres nowej prawicy, korwin-mikke, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, gospodarka polska, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz