Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
24.08.2005 13:44

Lech Kaczyński: "Nie była to rozmowa, w czasie której zapadły jakiekolwiek ustalenia"

Lech Kaczyński powiedział, że nie rozmawiał z Donaldem Tuskiem na temat umowy o realizowaniu programu tego ugrupowania, które wygra wybory.

Podziel się
Dodaj komentarz

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej powiedział dziś w Polskim Radiu, że jego rozmowa z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta dotyczyła przyszłej koalicji Platformy z PiS.
"Rozmawialiśmy prywatnie, o sprawach sprzed dwudziestu kilku lat, o sprawach obecnych, natomiast nie była to rozmowa, podczas której zapadły jakiekolwiek ustalenia" - powiedział Lech Kaczyński.
Pytany o to, czy rozmawiał z Tuskiem na temat podatków, Kaczyński odpowiedział, że wyraził jedynie opinię, iż rozwiązanie obciążające biedniejszą cześć społeczeństwa jest trudne do przyjęcia. Dodał, że była to jedyna wymiana zdań na ten temat.
Komentując wypowiedź Tuska w sprawie umowy o realizowaniu programu tego ugrupowania, które wygra wybory, Kaczyński powiedział, że jest to jakieś nieporozumienie. "Uroczyście oświadczam, że nie było to w ogóle przedmiotem rozmowy" - powiedział lider Prawa i Sprawiedliwości.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz