Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Lepper: Pomoc albo koniec koalicji

0
Podziel się:

Rząd powinien przyjąć program pomocy dla dotkniętych suszą rolników, uważa Andrzej Lepper. Jeśli rządząca koalicja na to się nie zgodzi, to Samoobrona z niej wystąpi.

Lepper: Pomoc albo koniec koalicji
(PAP/Jerzy Undro)

Rząd powinien przyjąć program pomocy dla dotkniętych suszą rolników, uważa Andrzej Lepper. Wicepremier i minister rolnictwa zapowiedział, że nie jest ważne, czy stanie się to dziś, czy jutro, ważne by rząd podjął tę decyzję. *
Wcześniej wicepremier oświadczył, że jego resort ma na ten cel 100 *
Lepper:
W kraju jest tragediamilionów złotych.

Minister rolnictwa zapowiedział też inne formy pomocy dla rolników. Wymienił prolongatę spłat kredytów i bezpłatne dostarczenie ziarna siewnego.

Andrzej Lepper oświadczył, że kierowana przez niego Samoobrona chce, by na przyszły rok rząd z góry zapewnił finansowe wspomaganie rolników. Lepper: Apeluję do ciepłych głów posłów PiS-uPodkreślił, że to istotny element programu jego partii. Zagroził, że jeśli rządząca koalicja na to się nie zgodzi, to Samoobrona z niej wystąpi.

Andrzej Lepper dodał, że jeśli na wiosnę miałyby się odbyć wybory - Samoobrona się ich nie boi. "Nie może być tak, że rząd PiS, Samoobrony i LPR realizować będzie tylko program PiS-u" - oświadczył gość Sygnałów Dnia.

ZOBACZ TAKŻE:

gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)