Notowania

Mec. Giertych dla money.pl: Czarnecki jest poza Polską, wnioskujemy o przesłuchanie w przyszłym tygodniu

Przesłuchanie Leszka Czarneckiego nie będzie możliwe w ten piątek - mówi money.pl Roman Giertych. Wszystko przez to, że biznesmen przebywa poza krajem. Adwokat ustosunkował się też do słów prezydenta Dudy o podsłuchach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrzej Iwanczuk/REPORTER)
Leszek Czarnecki przebywa poza krajem

- Wnioskujemy o dowolny termin przesłuchania w przyszłym tygodniu - mówi money.pl Roman Giertych. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że prokuratura chce biznesmena przesłuchać już w ten piątek. Giertych tłumaczy, że przesłuchanie może być "technicznie niemożliwe", gdyż jego klient przebywa poza krajem. Nie wiadomo jednak, gdzie dokładnie przebywa multimilioner.

W rozmowie z money.pl Roman Giertych odniósł się też do najnowszego z prezydentem. Andrzej Duda w rozmowie z Mikołajem Kunicą wyrażał wątpliwość, czy taśmy ze spotkania Czarnecki-Chrzanowski są autentyczne.

*Prezydent Duda o nagraniu rozmowy szefa KNF z Leszkiem Czarneckim. "Jest kwestia autentyczności". Zobacz wideo: *

Giertych zapewnia, że wszystko jest prawdziwe. - Niepocięte taśmy są w prokuraturze. Te opublikowane w "Gazecie Wyborczej" są zredagowane, ale tylko w taki sposób, by nie ujawniać tajemnicy bankowej - mówi mecenas, dodając, że słowa prezydenta są "całkowicie bezzasadne".

Rozmowy byłego już szefa KNF Marka Chrzanowskiego z Leszkiem Czarneckim we wtorek opublikowała "Gazeta Wyborcza".Zdaniem biznesmena podczas spotkania miała paść propozycja korupcyjna na 40 mln zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: afera knf, roman giertych, knf, leszek czarnecki, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-11-2018

stefTak to wygląda Panie Romku - TVN i ROMAN + SB/ plus rekiny biznesu: Czarnecki, SOLORZ/ SKOŃCZMY Z TYM

15-11-2018

Brawo PISJuz sie zaczyna, żałosne

15-11-2018

cxzaroman dlaczego posłanka lubnauer go oskarża

Rozwiń komentarze (556)