Notowania

Tańsze paliwo od Lotosu. Długa lista tych, którzy mogą skorzystać

Związkowcy z "Solidarności" i ich rodziny taniej zatankują na stacjach Lotos. To efekt umowy podpisanej przez paliwową spółkę i centralę "Solidarności". Tym samym członkowie "S" dołączają do grona, w którym są już m.in. związkowcy z OPZZ i Forum Związków Zawodowych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Grupa Lotos)
Od jesieni związkowcy z "Solidarności" i ich rodziny otrzymają zniżki na stacjach Lotos.

Od jesieni związkowcy z "Solidarności" i ich rodziny otrzymają zniżki na stacjach Lotos. Z kartą Lotos Biznes będą mogli kupić nieco taniej paliwa, a także oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt. Zniżki na paliwie mają sięgać kilku-kilkunastu groszy.

Jak podaje poniedziałkowy "Dziennik Gazeta Prawna" to nie pierwsza organizacja związkowa, która doczekała takiego przywileju. Podobne zniżki mają już członkowie OPZZ i Forum Związków Zawodowych.

Zobacz też: Oto, co składa się na cenę paliwa, którą widzimy na dystrybutorze

Co więcej - już od 2005 roku trwa współpraca Lotosu z Kościołem, dzięki czemu księża też mogą tankować taniej.

Jak zaznacza "DGP", Lotos w swojej hojności dawania konkretnym grupom zniżek na paliwo jest wyjątkiem. Inne firmy paliwowe raczej od tego stronią. Druga państwowa spółka z branży, Orlen, w ogóle tego nie robi, choć próbował w 2008 roku. W niewielkim stopniu drogą Lotosu poszedł Circle K, czyli dawny Statoil. Na jego stacjach taniej mogą zatankować związkowcy z NSZZ Straży Granicznej.

Według części rozmówców "DGP" nawiązanie współpracy z "S" jest sposobem na budowanie poparcia związkowców przed planowanym połączeniem Lotosu z Orlenem. Fuzja wśród części z nich budzi bowiem obawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: paliwa, lotos, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
03-09-2018

Jak tak możnaTak rozpuściliśmy Solidarność, że bez umiaru okrada naród w imię "naszego dobra". Czysty PZPR. A ksiądz na zdjęciu też uprzywilejowany w imię … Czytaj całość

03-09-2018

ŁajdactwoLotos od dzisiaj omijam szerokim łukiem. Żeby tak kwoty wolnej nie podwyższyć a mieć na rozdawnictwo, to jak ich nazwać, jak nie ZŁODZIEJE?

03-09-2018

iwood dziś moja noga nie stanie na stacjach lotosu

Rozwiń komentarze (67)