Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Marek Sawicki ostrzega Leszka Millera

0
Podziel się:

- Leszek Miller nie wygra wojny z PSL - mówi poseł ludowców Marek Sawicki.

Marek Sawicki ostrzega Leszka Millera
(Hubert Matys/REPORTER)
bEIGEyid

- _ Leszek Miller nie wygra wojny z PSL _ - mówi poseł ludowców Marek Sawicki. W ten sposób komentuje on postulat szefa SLD, by odwołać marszałka województwa mazowieckiego z PSL Adama Struzika i na jego miejsce powołać komisarza.

Były minister rolnictwa Marek Sawicki powiedział w Sygnałach Dnia że Sojusz Lewicy Demokratycznej woli walczyć z PSL niż z PO. - _ Leszku nie zmierzaj tą drogą. Widać wyraźnie, że za główny cel konkurencji i walki wyborczej na Mazowszu SLD wybrało sobie Polskie Stronnictwo Ludowe. Zupełnie niepotrzebnie, bo z akcji referendalnej jeśli chodzi o Hannę Gronkiewicz-Waltz, która ma podobną sytuację finansową i podobne problemy z janosikowym, Leszek Miller wycofał się _ - mówi Sawicki.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI MARKA SAWICKIEGO:

Zdaniem Marka Sawickiego lider SLD może stracić na wojnie z PSL. - _ Chcę przestrzec Leszka Millera, że już jedno starcie z Polskim Stronnictwem Ludowym przegrał, wtedy uciekając z SLD uciekając na listy Samoobrony i kilka lat gdzieś tam błąkając się po obrzeżach polityki. Więc warto, by znowu tego błędu nie popełnił _- mówi Sawicki.

bEIGEyif

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI MARKA SAWICKIEGO:

Mazowieccy radni SLD chcą odwołania marszałka województwa Adama Struzika z PSL. Zarzucają mu niegospodarność i nieudolne zarządzanie regionem, które doprowadziło do jego zadłużenia. W jego miejsce chcą powołać komisarza.

Czytaj więcej w Money.pl

bEIGEyil
bEIGEyiG
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)