Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Mbewe: W Polsce pokutuje socjalistyczne myślenie

Mbewe: W Polsce pokutuje socjalistyczne myślenie

- Spór o podatek liniowy to spór demagogiczny, ukierunkowany na zdobycie politycznego poparcia - mówi Richard Mbewe w rozmowie z Money.pl.

Zdaniem niezależnego ekonomisty skoro w Konstytucji jest napisane, że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa to powinniśmy płacić takie same podatki.

POSŁUCHAJ RICHARDA MBEWE:

 

Przeciwnicy podatku liniowego wysuwają argumenty, że na jego wprowadzeniu skorzystają tylko bogatsi. Zdaniem Richarda Mbewe to dowód na to, że w Polsce cały czas pokutuje socjalistyczne myślenie.

POSŁUCHAJ RICHARDA MBEWE:

 

ZOBACZ TAKŻE:

Podatek Belki zniknie, ale nie dla wszystkich

ulga, podatek, podatki, PO, mbewe, psl, liniowy, richard
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Maturzysta Bartoszewski
81.190.146.* 2008-03-03 10:47
KIEDY TEN RZAD NIEUDACZNIKOW PODA SIĘ DO DYMISJI??? PO-KOMUCHY NA CZELE Z PSEUDO-PREMIERKIEM TUSKIEM, PSEUDO-PROFESORKIEM BARTOSZEWSKIM CHRONIA KOMUCHOW JAK ZLOTA RYBKE W AKWARIUM!! TRZEBA BYC SLEPYM ALBO SPOZYWAC NARKOTYCZNE DAWKI "JEDYNEJ PRAWDY" NAPISANEJ W GW CZY PODANEJ W TVN24, ZEBY TEGO NIE DOSTRZEC!!!! KIEDY KOMUCHY ODPOWIEDZA ZA SKAZYWANIE NA SMIERC LUDZI ZA ICH POGLADY?? KIEDY KISZCZAK POJDZIE DO P.I.E.R.D.L.A.ZA ROZKAZ STRZELANIA DO ROBOTNIKOW ?? KIEDY STEFAN MICHNIK, STALINOWSKI SEDZIA I KAT - BRAT ADAMA MICHNIKA ODPOWIE ZA SKAZYWANIE POLAKOW NA SMIERC W LATACH 50.??? KIEDY ZOSTANA ODEBRANE TAKIM SZUJOM I STALINOWSKIM KATOM JAK MICHNIK TLUSTE EMERYTURY A ICH NIEDOSZŁYM OFIAROM PRZYWROCONE GODNE ZYCIE ?? KIEDY PSEUDO-PREMIEREK TUSEK PRZESTANIE CHRONIC UCZESTNIKOW NOCNEJ ZMIANY I OBALENIA RZADU OLSZEWSKIEGO W 1992 ROKU??? GDZIES TU NAPISANO, ZE PRZELOMU Z ROSJA NIE BEDZIE. JAK TO NIE BĘDZIE?? NAJWIEKSZA ROSYJSKA GAZETA NAPISALA W TYTULE" NASZ CZLOWIEK W WARSZAWIE" O TUSKU!!! TO SKANDAL !!! WIADOMO,ZE PSEUDO-PREMIEREK TUSEK POLECIAL DO MOSKWY ROSYJSKA NAKOLANNIKAMI, ALE AZ TAKIE WASALSTWO??? PUTIN NAWET KWASNIEWSKIEGO NIE NAZWAL "NASZYM CZŁOWIEKIEM W WARSZAWIE"!!!! TUSK SPRZEDAJE POLSKE!!!! MACIE SWOJA TARGOWICE BIS, NA KTÓRA SAMI GLOSOWALISCIE !PLATFUSY OBYWATELSCY I NAIWNIACY UWAŻAJĄCY SIĘ „EUROPEJCZYKOW”!! POLSKA SPRZEDAWANA JEST NA WASZYCH OCZACH PRZEZ ZDRAJCE TUSKA I JEGO FERAJNE !!!
Mbewe
87.205.192.* 2008-03-02 23:31
Wasze komentarze są pełni nienawiść i jad !!! Przykro mi że w Polsce teraz dyskusja toczy się poprzez atakowaniem człowieka niż merytoryczne dyskusje. Rasizm jest na takim wysokim poziomie tak jak Polacy zapomnieli co się działo tutaj podczas II Wojna Światowa.
Co do WGI, sprawa jest w sądzie. Przyjdzie moment i powiem swoje. Na razie niczego nie mówię na ten temat
Oburzony
70.107.1.* 2008-03-02 20:14
WTF! Jak on w ogole ma czelnosc wypowiadac sie na publicznym forum??? A moze bys tak madralo skomentowal cos na temat WGI, bo zaloze sie, ze wielu tu obecnych chcialoby sie dowiedziec czegos o najwiekszym swindlu III Rzeczypospolitej!!!
Calkowicie sie zgadzam z przedmowca! Money.pl wlasnie stracilo w moich oczach uzywajac wypowiedzi "specjalisty". Moze lepiej byloby go zapytac jak mozna w dzisiejszych czasach bezkarnie i "bez sladu" uplynnic 300 mln PLN??? Na tym chyba naprawde sie zna!
Zobacz więcej komentarzy (64)