Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Money. To się liczy". Spór w Polskich Portach Lotniczych

13
Podziel się

Pierwszym gościem "Money. To się liczy" jest Mariusz Szpikowski, prezes Polskich Portów Lotniczych, którego pytamy o napiętą sytuację w spółce. W drugiej części mec. Aleksander Galos z Kancelarii Kochański Zięba i Partnerzy o tym, kiedy można pozwać państwo za smog i ile można wygrać.

"Money. To się liczy". Spór w Polskich Portach Lotniczych
(PAP/Marcin Obara)
bEpvLfDp

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

bEpvLfDS
KOMENTARZE
(13)
Olek79
3 lata temu
Jak tak mozna i to przed swietami, PPL robi historyczny zysk od 2016 a ci tylko dla siebie chca, nieroby jedne!
jaktakmozna
3 lata temu
TRAGEDIA, przeciez to jawna kradziez i proba wymuszenia pieniedzy ktore sie za nic w swiecie nie naleza. Wszystkich ich na bruk!
Krusejder
3 lata temu
Boję się, że takie sytuacje pokazują młodzieży, że pieniędzy można zarządać z miejsca i że wszystko się jej należy. Tak swoją drogą ciekawe, że taka rzecz dzieje się akurat wtedy, kiedy PPL zaczyna odnosić sukcesy.
bEpvLfDT
Gosia66
3 lata temu
mam nadzieję że ktoś się za to weźmie porządnie i rozpędzi ich raz a dobrze bo sytuacja jest kuriozalna!!! firma zyskuje dobre imię a ci je tak o niszczą i do tego powodują straty a jeszcze chcą za to pieniędzy!! barany.
grundo
3 lata temu
Strajkujący to jakieś clowny bo nikt poważny nie ma podobnych zachcianek. Ja opowiadam się po stronie zarządu, ten cały strajk śmiedzi mi czymś na kilometr.