Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
09.07.2005 17:10

Możliwe są kolejne burze z ulewnym deszczem

11 litrów wody na metr kwadratowy spadło w ciągu pół godziny w Szczecinie. Prędkość wiatru przekraczała 115 kilometrów na godzinę Miasto jest sparaliżowane - ulice są zalane, na wielu leżą połamane drzewa.

Podziel się
Dodaj komentarz

11 litrów wody na metr kwadratowy spadło w ciągu pół godziny w Szczecinie. Prędkość wiatru przekraczała 115 kilometrów na godzinę

Miasto jest sparaliżowane - ulice są zalane, na wielu leżą połamane drzewa. Nie kursuje komunikacja miejska. W ogromnych kałużach stoją unieruchomione tramwaje, autobusy i samochody osobowe.

Meteorolodzy ostrzegają, że intensywne opady mogą wystąpić dzisiaj i jutro na terenie województw Polski południowej począwszy od Śląska przez Małopolskę, Świętokrzyskie po Podkarpacie.

Synoptycy ostrzegają, że możliwe są burze, podczas których pojawiać się będą silne, punktowe opady deszczu. Możliwy jest grad. Lokalnie podczas burzy może spaść 50 milimetrów deszczu, co powodować będzie lokalne podtopienia i utrudnienia w ruchu pojazdów. Burzom może towarzyszyć silny i porywisty wiatr osiągający w porywach do 25 metrów na sekundę.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz