Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Musimy rozmawiać o gazie łupkowym"

0
Podziel się:

Amerykanista Zbigniew Lewicki uważa, że podczas wizyty Baracka Obamy w Polsce, tematem wiodącym powinna być kwestia gazu łupkowego.

"Musimy rozmawiać o gazie łupkowym"
(lagereek/iStockphoto)

Amerykanista Zbigniew Lewicki uważa, że podczas wizyty Baracka Obamy w Polsce, tematem wiodącym powinna być kwestia gazu łupkowego.

Jego zdaniem, Polska musi podnosić kwestię gazu łupkowego, ponieważ w Europie, zwłaszcza w Rosji i Francji powstaje fala sprzeciwu wobec wydobycia gazu łupkowego.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI AMERYKANISTY:

Jak dodał Lewicki, Stany Zjednoczone same korzystają ze złóż gazu łupkowego, oraz mają technologie ich wydobycia. Inwestycje amerykańskie w wydobycie gazu łupkowego wzmocnią również bezpieczeństwo Polski.

POSŁUCHAJ ZBIGNIEWA LEWICKIEGO:

Wizyta Baracka Obamy w Polsce rozpoczyna się w piątek. Prezydent USA rozpoczął już wczoraj podróż po Europie od Irlandii. Dziś przebywa w Londynie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/189/t139965.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/obama;i;rodziny;smolenskie;to;mozliwe,138,0,837258.html) Obama i rodziny smoleńskie? "To możliwe" Doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego do spraw międzynarodowych Roman Kuźniar nie wyklucza, że Barack Obama spotka się z przedstawicielami rodzin smoleńskich.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t110654.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/islandzki;wulkan;zmienil;plany;obamy,73,0,837193.html) Islandzki wulkan zmienił plany Obamy Prezydent USA przybył przybył do stolicy Wielkiej Brytanii wcześniej niż przewidywał program ze względu na zagrożenie powodowane przez przemieszczającą się nad Wielką Brytanię chmurę pyłu wulkanicznego znad Islandii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/234/t134890.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wojska;usa;w;polsce;wizyta;przyblizy,49,0,832561.html) Wojska USA w Polsce? "Wizyta przybliży" Amerykański prezydent spotka się z prezydentem Bronisławem Komorowskim oraz premierem Donaldem Tuskiem.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)