Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
13.04.2005 17:32

Na Warmii i Mazurach łatwiejszy dostęp do ofert pracy dzięki budkom internetowym dla bezrobotnych

Warmia i Mazury będą pierwszym regionem w kraju, w którym pojawią się specjalne kioski internetowe dla bezrobotnych. Dzięki nim będzie można połaczyć się z portalami oferującymi pracę. Podobnie jak we Francji czy Danii także w Warmińsko-Mazurskiem w budkach telefonicznych zainstalowane zostaną specjalne aparaty z dostępem do internetu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Warmia i Mazury będą pierwszym regionem w kraju, w którym pojawią się specjalne kioski internetowe dla bezrobotnych. Dzięki nim będzie można połaczyć się z portalami oferującymi pracę.

Podobnie jak we Francji czy Danii także w Warmińsko-Mazurskiem w budkach telefonicznych zainstalowane zostaną specjalne aparaty z dostępem do internetu. Telefony te montowane będą w tych miejscach, gdzie mieszka najwięcej bezrobotnych czyli we wschodnich i północnych powiatach regionu.

Dzięki kioskom internetowym bezrobotny zamiast jeździć do urzędu pracy, wszystkie sprawy będzie mógł załatwić przez internet. Budowa tego systemu jest finansowana z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Szacuje się, że koszt takiego przedsięwzięcia wyniesie kilkaset tysięcy złotych.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz