Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
badania
06.03.2011 14:55

Namawia kobiety do badań. To kampania?

Lider SLD wraz z żoną przekonują do antyrakowej profilaktyki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

SLD zaprezentował spot, w którym z okazji Dnia Kobiet szef partii Grzegorz Napieralski wraz z żoną Małgorzatą namawiają kobiety do badań profilaktycznych. 8 marca i w inne dni idź na badania; to bardzo ważne - nawołują w filmie.

W spocie, w zimowej scenerii parku Małgorzata Napieralska opowiada historię swojej koleżanki. _ To było dwa miesiące temu. Zadzwoniła do mnie koleżanka i powiedziała, że chce się spotkać _ - mówi Napieralska.

_ Wreszcie przyszła. Spóźniła się 30 minut. Była jakaś roztrzęsiona _ - opowiada żona lidera SLD, a spot z kolorowego zmienia się w czarno-biały. _ Co powiedziała? Że ma raka _ - kończy Napieralska.

W drugiej części filmiku szef Sojuszu przypomina, że _ 11 tys. kobiet każdego roku w Polsce zapada na raka piersi _, a _ połowa z nich umiera, bo nie było wcześniejszej diagnozy _.

Napieralski apeluje więc do wszystkich kobiet, _ by dbały o profilaktykę _. _ Aby badać się, czy nie ma zagrożenia chorobą nowotworową _ - podkreśla.

_ Dbajcie o siebie. Proszę was idźcie do lekarza, badajcie się. Lekarz musi wam pomóc, skieruje was na badania. To naprawdę bardzo ważne _ - przekonuje przewodniczący SLD.

Spot kończy się apelem: _ 8 marca i w inne dni idź na badania; to bardzo ważne _.

ZOBACZ SPOT SLD:

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/183/t20407.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sld;chce;wyborow;bez;reklam,106,0,764010.html) SLD chce wyborów bez reklam Że to możliwe, ma udowadniać ubiegłoroczna kampania Grzegorza Napieralskiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/22/t134166.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/bedziemy;wybierac;dwa;dni;wciaz;sie;kloca,128,0,789120.html) Będziemy wybierać dwa dni? Wciąż się kłócą Za dwudniową elekcją zdecydowanie są premier i prezydent. PSL stoi po stronie opozycji, która uważa, że to za drogo.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t116490.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;juz;prawie;dogonilo;platforme,110,0,789358.html) PiS już prawie dogoniło Platformę Sondaż: PO straciła blisko pięć procent i prawie zrównała się z partią Kaczyńskiego. SLD i Ludowcy wciąż zyskują.
Tagi: badania, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz