Notowania

Netia Mobile dostaje zgodę. I ponownie wprowadza roaming

Operator telekomunikacyjny Netia Mobile przywrócił usługi roamingu. Sprawdź, ile teraz zapłacisz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(lusi/CC/sxc.hu)
Spółka od połowy 2017 r. nie miała roamingu w ofercie dla nowych klientów

Minuta rozmowy będzie kosztować 0,16 zł i 0,05 zł w przypadku rozmów przychodzących. Za wysłanie SMS-a abonenci zapłacą 0,05 zł. Nieco tańsza będzie transmisja danych. Za 1 MB Netia Mobile policzy nas 0,03 zł brutto. Wszystkie te ceny będą obowiązywać po wykorzystaniu pakietów minut połączeń miedzynarodowych.

Netia w połowie ubiegłego roku po wejściu unijnej regulacji Roam-Like-At-Home (RLAH)wycofała się z oferowania nowym abonentom usług roamingu. Powrót do gry w tej kwestii był możliwy dzięki decyzji prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z 23 listopada 2017 r.

Roaming po nowemu. Ceny usług w Polsce wzrosną?

- W drugiej połowie ubiegłego roku wprowadziliśmy szereg nowych, bardzo atrakcyjnych taryf, które zdynamizowały rozwój bazy abonentów Netia Mobile, pomimo braku roamingu międzynarodowego. Możemy ponownie zaoferować pełnię usług mobilnych. Jestem przekonany, że dzięki temu jeszcze więcej Polaków wybierze nasze usługi mobilne - powiedział członek zarządu Tomasz Dakowski, cytowany w komunikacie firmy.

Netia S.A. to operator telekomunikacyjny, dostawca usług telewizyjnych, internetu stacjonarnego oraz mobilnego, telefonii stacjonarnej, a także telefonii komórkowej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r.

Tagi: roaming w ue, technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-03-2018

PatiJa rok temu na wakacjach przetestowałam roaming w Virgin Mobile i byłam bardzo zadowolona. Mimo limitów na internet nie odczułam różnicy i wszędzie … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)