Notowania

praca
06.11.2018 09:06

Niepodległościowy bonus w PGNiG. Pracownicy dostaną od 500 do 850 zł

Pracownicy etatowi spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo dostaną jednorazowy dodatek od 500 do 850 zł. Nagroda za dobre wyniki? Nic z tych rzeczy, chodzi o rocznicę odzyskania niepodległości.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jacek Bereźnicki)
Na dodatek mogą liczyć tylko zatrudnieni w PGNiG na umowę o pracę.

O nietypowym bonusie nieoficjalnie dowiedział się portal tvn24bis.pl, a informacje te wkrótce potwierdziła sama spółka. PGNiG zatrudnia około 25 tys. pracowników. Spółka jest notowana na GPW.

"Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę na dzień 31.10.2018 roku w PGNiG SA otrzymają świadczenie okolicznościowe w wysokości od około 500 zł do 850 zł netto w zależności od progu podatkowego" - napisało biuro prasowe PGNiG w wyjaśnieniu przesłanym tvn24bis.pl.

Wideo: Morawiecki na konferencji: dziś możemy podkreślić naszą suwerenność gazową

Z komunikatu spółki wynika, że na niepodległościowy dodatek nie mogą liczyć pracownicy nieetatowi. Chodzi o osoby zatrudnione na umowach o zlecenie, umowach o dzieło czy samozatrudnionych.

Spółka zapewnia, że łączna wysokość świadczeń pracowniczych na dany rok jest planowana i kształtuje się na podobnym poziomie od wielu lat. Zaliczane do nich są także bony, które wpisane są do Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: praca, giełda, wiadomości, najważniejsze, giełda na żywo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-11-2018

Rozpasane towarzystwow PGE tez eldorado dla swoich: socjal jak za komuny .energia dla pracowników za grosze.,,milion"premii w roku. itd. . ..żyją jak pączki w maśle

06-11-2018

krisA co z gorszym sortem patriotów którzy nie pracują w państwowych spółkach?

06-11-2018

Evi7A może z okazji 100 -lecia odzyskania niepodległości "bonusy " należą się także EMERYTOM ???

Rozwiń komentarze (137)