Notowania

motoryzacja
17-10-2018 (06:56)

Nino o biznesie: Casharing wg Macieja Panka - kiedy zacznie zarabiać?

Dlaczego carsharing to carsharing, a nie po prostu "auta na minuty"? Maciej Panek, właściciel firmy carsharingowej tłumaczy, dlaczego nie spolszczył tej nazwy, choć… nie jest to największy problem w prowadzeniu tego biznesu. A co jest?

Podziel się
Dodaj komentarz
Maciej Panek wyjaśnia, co jest największym wyzwaniem w prowadzeniu biznesu.

Dlaczego carsharing to carsharing, a nie po prostu "auta na minuty"? Maciej Panek, właściciel firmy carsharingowej tłumaczy, dlaczego nie spolszczył tej nazwy, choć... nie jest to największy problem w prowadzeniu tego biznesu. A co jest?

Gość tego odcinka programu "Nino o biznesie" mówi jak chce zabiegać o klienta i co robi, żeby jego auta były dostępne dosłownie "za rogiem". A ma o co walczyć, bo ta usługa wciąż nie jest rentowna, co ma się zmienić już w przyszłym roku.

W rozmowie z Nino Dżikija wyjawia też,jakimi samochodami jeździ prywatnie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

Tagi: motoryzacja, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-10-2018

WoPoAle czemu wywiad prowadzi kobieta ze wschodnim akcentem.... no ludzie... To już brakuje polaków do takiej pracy????. Czy pracodawca taki centuś że za … Czytaj całość

17-10-2018

BMFKarszeringi,fud troki ,tawery ,dezajnery ,szopingi na selach , hapeningi i hejtowniki...... My juz nie som Polaki ino Europejczyki … Czytaj całość

17-10-2018

GośćOni wszyscy biedacy dokładają do interesów a konta puchną, oszuści.

Rozwiń komentarze (19)