Notowania

maciej panek
16.10.2018 12:26

Nino o biznesie: morze determinacji i pożyczone 10 tys. zł. Tak zaczynał Maciej Panek

Elektromonter górnictwa podziemnego, strażnik miejski, inwestor giełdowy, biznesmen. Życiorys Macieja Panka, właściciela firmy Panek CarSharing to dobry materiał na książkę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(wp.pl)

Elektromonter górnictwa podziemnego, strażnik miejski, inwestor giełdowy, biznesmen. Życiorys Macieja Panka, właściciela firmy Panek CarSharing to dobry materiał na książkę.

Pierwszym biznesem była tradycyjna wypożyczalnia samochodów, z jednym autem wyleasingowanym za pożyczkę z Urzędu Pracy. O początkach własnego biznesu mówi: wtedy robi się wszystko, co jest możliwe; jeśli jesteśmy zdeterminowani, to przyjdzie nam każdy pomysł do głowy, żeby to przeprowadzić. Pierwsze auto po miesiącu zostało rozbite, ale to Macieja Panka nie zniechęciło.

Bohater tego odcinka programu „Nino o biznesie” dziś prowadzi firmę carsharingową, która dysponuje dwoma tysiącami aut i wciąż inwestuje w nowe.

Początki nie były łatwe, nie tylko ze względu na zniszczone auta, ale także np. konieczność odzyskiwania ich po tym, jak korzystający z nich przemytnicy wpadali w ręce policji. Maciej Panek mówi o determinacji i stresie, z jakim wiąże się u niego prowadzenie biznesu. Jakim jest człowiekiem i co może poradzić ludziom, którzy dopiero zaczynają swój biznes? Nino Dżikija zaprasza na program „Nino o biznesie”.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: maciej panek, wiadomości, wideo, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-10-2018

użytkownikDobrą usługę stworzył, trzeba człowiekowi przyznać. A ostatnia akcja z polonezem była genialna.

17-10-2018

WarszRecepta Pana Panka na osiągnięcie zysku polega na wyżebraniu od władz miasta zwolnienia z kosztów parkowania i zapewne jakichś dodatkowych dotacji - … Czytaj całość

18-10-2018

AMBrakuje Polek i Polaków do robienia reportaży?

Rozwiń komentarze (3)