Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|

Nowy Kodeks pracy. OPZZ ostrzega przed nowymi rodzajami umów

7
Podziel się:

Nowe umowy radykalnie pogarszają sytuację pracownika - mówi w programie ”Money.To się liczy” Piotr Szumlewicz z OPZZ.

Nowy Kodeks pracy. OPZZ ostrzega przed nowymi rodzajami umów
(MIKOLAJ NOWACKI/FOTONOVA)

- To nie tylko nieprzygotowane pomysły, ale i pochodzące z różnych porządków. Dla nas najgroźniejsze są nowe rodzaje umów: dorywcza, sezonowa i nieetatowa. Radykalnie pogarszają sytuację pracownika w porównaniu z umowami etatowymi – mówi w programie ”Money.To się liczy” Piotr Szumlewicz z OPZZ.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(7)
Ania
6 lat temu
Mówią, że Państwo prorodzinne. A tu proszę. Wstyd obecni rządzący. To samo tyczy się urlopów. Mam małe dziecko i to ze względu na nie zostawiałam sobie ok 5 dni urlopu na następny rok. Po to by wykorzystać je w wakacje, a nie na początku roku- tylko przez I kwartał, tak jak teraz rząd planuje.Niedługo to obecny rząd wyznaczy nam kiedy i o której godziny mamy chodzić do toalety.
Bialowas
6 lat temu
Wszyscy są zadowoleni oprócz samych zainteresowanych. Rozmawiałem i nadal przy każdej okazji rozmawiam z pracownikami marketów i o dziwo nie wielu z nich jest z tego zadowolonych!
guru122
6 lat temu
Będziecie musieli jeszcze więcej banderowców sprowadzać
Kam
6 lat temu
Nowy projekt KP to pomyłka. Ale stawianie Szumlewicza w roli eksperta, proszę nie żartować.
FreelanceNinj...
6 lat temu
CbN, wybacz, ale nie każdy ma taką komunę w głowie i jest tak mało ambitny jak ty. Wielu ludzi w Polsce preferuje inny sposób zarabiania niż ciepła posadka na etacie, więc może byś tak nie uszczęśliwiał wszystkich na siłę, ok?