Notowania

Nowy odcinek S3 otwarty. Pierwsi kierowcy już pojechali. Mamy film

Droga S3 jest już prawie gotowa. Dziś otwarto 36-o kilometrowy odcinek na trasie Legnica-Bolków. Do wykonania pozostał już tylko odcinek do granicy z Czechami.

Podziel się
Dodaj komentarz
(GDDKiA)
Z nowej trasy z pewnością ucieszą się mieszkańcy Wrocławia

Droga, którą otwarto w poniedziałek 15.10 br. prowadzi od węzła Legnica Południe na autostradzie A4 do węzła Bolków, gdzie jadący dalej będą zjeżdżać na drogę krajową nr 5. GDDKiA wybrała już wykonawcę, który wybuduje kolejny odcinek, przechodzący przez góry do Lubawki i granicy państwa.

Tymczasem tym, jak wygląda nowa trasa GDDKiA postanowiła pochwalić się na Twitterze. Rządowa agencja opublikowała film z przejazdu nowootwartą drogą.

Z nowej trasy z pewnością ucieszą się mieszkańcy Wrocławia. Jadąc do Jeleniej Góry, nie będą już musieli na autostradzie A4 odbijać w Kostomłotach na drogę nr 5 przez Strzegom.

Od dziś pojadą autostradą aż do Legnicy, a stamtąd drogą S3 do Bolkowa. Droga jest o 40 km dłuższa, ale oszczędność czasu przekona kierowców, by częściej korzystać z nowej, szybszej drogi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: droga s3, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-10-2018

kierowcaTa piękna droga to dzięki PiS, ot jacy zdolni, przez niemal 3 lata swego byleJakiego urzędowania taką ci nam trasę otworzyli . Zdolne BESTIE!

15-10-2018

wojteknikt z wroclawia nie pojedzie a4 do legnicy zeby pojechac do jeleniej nowa s3 , co za fanaberie ???? Na a4 jest korek od rana do wieczora , jesli … Czytaj całość

15-10-2018

prawdabędzie się gdzie zabijać

Rozwiń komentarze (11)