Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Od dziś płacimy więcej za gaz

0
Podziel się

Rachunki osób, które używają gazu tylko do gotowania, wzrosną średnio o 60 groszy miesięcznie.

Od dziś płacimy więcej za gaz
(Aleksey Fursov/Dreamstime.com)
bEiegIiJ

Średnio ceny gazu wzrosną o 6,34 procent. Rachunki osób, które używają gazu tylko do gotowania, wzrosną średnio o 60 groszy miesięcznie.

Odbiorcy używający gazu do przygotowania posiłków i podgrzania wody mogą spodziewać się rachunków wyższych o niecałe 3 złote miesięcznie - wynika z wypowiedzi z wypowiedzi rzecznikczki Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Joanny Zakrzewskiej.

_ - Właściciele średniej wielkości domów, nieco powyżej 100 metrów kwadratowych, którzy je gazem ogrzewają, podgrzewają wodę i gotują muszą się liczyć z podwyżką o 11 złotych _- szacuje Zakrzewska.

bEiegIiL

POSŁUCHAJ RZECZNICZKI PGNIG:

PGNiG podwyżki tłumaczy między innymi wzrostem kosztów gazu pochodzącego z importu. Nowe taryfy będą obowiązywały do końca marca przyszłego roku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/1/t111361.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/pgnig;nie;planuje;polaczenia;z;nord;stream,172,0,684460.html) PGNiG nie planuje połączenia z Nord Stream Spółka planuje natomiast połączenie polskiego systemu gazowego z europejskim.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/187/t38075.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/w;przyszlym;roku;omina;nas;podwyzki;cen;pradu,133,0,684421.html) W przyszłym roku ominą nas podwyżki cen prądu? Żaden z producentów energii nie zwrócił się do URE o zgodę na zmianę taryf.
bEiegIjm
giełda
wiadomości
KOMENTARZE
(0)