Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Orlen i Lotos zmieniają ceny paliw

0
Podziel się:

PKN Orlen i Grupa Lotos obniżają od dziś ceny hurtowe benzyny. Jednocześnie obydwa koncerny zdecydowały o podwyżce cen oleju napędowego.

Orlen i Lotos zmieniają ceny paliw
(striatic/CC/Flickr)

Grupa Lotos obniża ceny hurtowe benzyny bezołowiowej 95 o 27 zł i benzyny bezołowiowej 98 o 29 zł na tysiąc litrów, rosną natomiast ceny oleju napędowego o 47 zł, a napędowego do celów opałowych o 30 zł na tysiąc litrów - podało biuro prasowe spółki.

Z kolei PKN Orlen obniża hurtowe ceny benzyny o 1 zł i podnosi hurtowe ceny oleju napędowego o 31 zł na tysiąc litrów. Od dziś wynoszą one dla: benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 - 4 tys. 504 zł za tysiąc litrów; benzyny bezołowiowej Super Plus 98 - 4 tys. 578 zł za tysiąc litrów; oleju napędowego Ekodiesel - 4 tys. 649 zł za tysiąc litrów; oleju napędowego Arktyczny 2 - 4 tys. 829 zł za tysiąc litrów.

W tym roku to druga obniżka cen benzyny i szósta podwyżka cen oleju napędowego w płockim koncernie. W tym czasie benzyna drożała pięć razy.

Czytaj więcej o cenach paliw
Paliwa znów drożeją. To druga taka decyzja W tym roku to druga podwyżka cen benzyny i oleju napędowego w płockim koncernie.
Benzyna po 6 złotych? "To prawdopodobne" Ceny paliw biją rekordy, ale to jeszcze nie koniec. Powodem galopujących cen paliw są spekulacje.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)