Notowania

Ostre starcie w studiu "Money. To się liczy". Poszło o apteki

Ok. 70 proc. europejskich aptek działa w oparciu o podobne regulacje. Dzięki niej powstało ok. 200 nowych aptek na wsiach. A Konfederacja Lewiatan twierdziła, że one nie powstaną – oznajmił Tomasz Leleno z Naczelnej Izby Aptekarskiej w programie Money. To się liczy. Bronił on prawa regulującego możliwość otwierania aptek znanego pod nazwą „Apteka dla aptekarza”. Jego adwersarzem była Dobrawa Biadun z Konfederacji Lewiatan. Co mu odpowiedziała?

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP money.pl)

Ok. 70 proc. europejskich aptek działa w oparciu o podobne regulacje. Dzięki niej powstało ok. 200 nowych aptek na wsiach. A Konfederacja Lewiatan twierdziła, że one nie powstaną – oznajmił Tomasz Leleno z Naczelnej Izby Aptekarskiej w programie "Money. To się liczy". Bronił on prawa regulującego możliwość otwierania aptek znanego pod nazwą "Apteka dla aptekarza”. Jego adwersarzem była Dobrawa Biadun z Konfederacji Lewiatan. Co mu odpowiedziała?

Tagi: money. to się liczy, wiadomości, wideo, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-04-2018

GośćKiedyś były gildie złodziei. Miały swój kodeks honorowy . Teraz tę rolę pełnią partie polityczne. Żadnego honoru i żadnego kodeksu.

Rozwiń komentarze (1)