Notowania

media
03.01.2016 12:04

Oto najbogatsze gwiazdy mediów. To oni zarobili najwięcej

Na czele rankingu najlepiej zarabiających osobowości medialnych w 2015 r. znalazła się - co może nieco zaskakiwać - osoba związana nie z telewizją, a z radiem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Janet Mayer / Splash News)
Howard Stern

Z danych zebranych przez magazyn "Forbes" i portal Celebrity Net Worth piszący o finansach sławnych osób wynika, że spośród wszystkich osobowości medialnych w 2015 r. najwięcej zarobił Howard Stern, popularny dziennikarz radiowy prowadzący program "The Howard Stern Show" emitowany na platformie satelitarnej Sirius Satellite Radio. Stern, znany również jako juror w programie "America's Got Talent", zgromadził na swoim koncie 95 mln USD.

Na drugim miejscu w rankingu z zarobkami w wysokości 75 mln USD uplasowała się Ellen DeGeneres, gospodyni chętnie oglądanego przez Amerykanów talk show "Ellen". Niewiele mniej, bo 70 mln USD, zgromadził Phil McGraw, psycholog z wykształcenia, który prowadzi telewizyjny program "Dr. Phil".

  1. miejsce na liście zajmują ex aequo kucharz i restaurator Gordon Ramsey (gospodarz telewizyjnych show o tematyce kulinarnej: "Hell's Kitchen", "MasterChef" i "MasterChef Junior") oraz prezenter Ryan Seacrest, prowadzący program "American Idol". Każdy z nich zarobił 60 mln USD.

Pierwszą piątkę zamyka Kim Kardashian, znana z reality show "Z kamerą wśród Kardashianów", w którym występuje razem ze swoją rodziną. Zarobki Kim Kardashian to 52,5 mln USD.

Tagi: media, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz