Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kolejne sklepy Piotr i Paweł są zamykane. Sieć zapewnia, że marka nie zniknie z rynku

Sieć Piotr i Paweł zamknęła właśnie 8 sklepów, kolejne dwa mają zniknąć jeszcze w tym tygodniu. Jednak jak zapowiadają przedstawiciele firmy, marka wcale nie wycofuje się z rynku. Niebawem ma zostać nawet otwarty "nowy, wzorcowy" sklep sieci.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr i Paweł)
- Już niebawem pokażemy nowy, wzorcowy sklep - mówią szefowie Piotra i Pawła

Sieć Piotr i Paweł zamknęła właśnie osiem sklepów, kolejne dwa mają zniknąć jeszcze w tym tygodniu. Jednak, jak zapowiadają przedstawiciele firmy, marka wcale nie wycofuje się z rynku. Niebawem ma zostać nawet otwarty "nowy, wzorcowy" sklep sieci.

Do tej pory w całej Polsce zamknięto 23 sklepy sieci Piotr i Paweł, pięć z nich jednak zmieniło szyld na "Biedronkę". 10 października zamknięte zostaną kolejne dwie placówki - w Gdańsku oraz Grudziądzu. Kłopoty poznańskiej sieci są zresztą dobrze znane, franczyzobiorcy coraz częściej myślą o przejściu do konkurencji. Spółka szuka inwestora, jednak ten ciągle się nie pojawia.

Ale prezes sieci zapewnia, że Piotr i Paweł myśli teraz o... przyciąganiu nowych klientów. - Już wkrótce pokazany zostanie nowy, wzorcowy sklep Piotra i Pawła w prestiżowej lokalizacji w Poznaniu. Wszystko po to, aby przyciągnąć nowych i odzyskać stałych klientów sklepów sieci - mówi Marek Miętka w rozmowie z serwisem Wiadomości Handlowe.

*Gang Słodziaków. Uważaj na haczyk w regulaminie. Zobacz wideo: *

Aleksander Rosa, rzecznik sieci, dodaje, że firma ani myśli o wycofywaniu się z rynku. - Piotr i Paweł nie znika z rynku. Wręcz przeciwnie, umacniamy swoją pozycję w miejscach, gdzie są nasi klienci. W większości miast, gdzie zamknęliśmy jeden czy dwa nasze sklepy, mamy więcej placówek w innych lokalizacjach i na ich rozwoju będziemy się koncentrować - mówi w rozmowie z serwisem. W tej chwili sieć ma ciągle 112 sklepów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: handel, Piotr i Paweł, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-10-2018

HejPIS ich wykończył ? Podwyżkami płac i wspieraniem portugalskiej Biedronki i niemieckiego Lidla. Tak sobie myślę. Ale mogę się mylić. Najciekawsze jest … Czytaj całość

08-10-2018

NotaUwielbiam te sklepy!!!

08-10-2018

RafałPrzydałoby się tez zamienić sklep Piotr i Paweł na Lidla lub Biedronkę w Galerii w Brwinowie.

Rozwiń komentarze (10)