Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PKN Orlen obniża ceny benzyny i oleju napędowego

0
Podziel się:

PKN Orlen obniża hurtowe ceny benzyny o 153 zł, a oleju napędowego
o 25 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

PKN Orlen obniża ceny benzyny i oleju napędowego
(orlen.pl)
bEUdPRNh

PKN Orlen obniża hurtowe ceny benzyny o 153 zł, a oleju napędowego o 25 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

Ostatecznie o korekcie cen detalicznych zdecydują właściciele stacji paliw - w przypadku benzyny może to być spadek o 15 gr, a w przypadku oleju napędowego o 2 gr na litrze.

Od dziś hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 4 tys. 298 zł za tysiąc litrów; benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 4 tys. 375 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Ekodiesel - 4 tys. 512 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Arktyczny 2 - 4 tys. 692 zł za tysiąc litrów.

bEUdPRNj

W tym roku to 79. obniżka cen benzyny i 72. obniżka cen oleju napędowego w płockim koncernie. W tym czasie benzyna drożała tam 126, a olej napędowy 119 razy.

Jak podał PKN Orlen, hurtowa cena paliwa odnawialnego BIO 100 spada o 25 zł i wynosi 4 tys. 462 zł za tysiąc litrów.

Czytaj więcej w Money.pl
Benzyna nie będzie drożeć? Sprawdź prognozę Pojawił się czynnik, który może powstrzymać wzrosty cen na stacjach benzynowych.
PKN Orlen podjął decyzję w sprawie cen paliw PKN Orlen podnosi od dziś hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 19 zł, a benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 22 zł i obniża hurtowe ceny oleju napędowego o 34 zł na tysiąc litrów.
Zła wiadomość dotycząca paliw. Ceny pójdą w górę Analitycy wskazują powód potencjalnych podwyżek cen i prognozują, ile zapłacimy na stacjach w najbliższym tygodniu.
bEUdPRNK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)