Notowania

ceny paliw
15.05.2013 11:40

PKN Orlen podnosi ceny benzyny i oleju napędowego

PKN Orlen podnosi od dziś hurtowe ceny benzyny i oleju napędowego o 2 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

Podziel się
Dodaj komentarz
(orlen.pl)

PKN Orlen podnosi od dziś hurtowe ceny benzyny i oleju napędowego o 2 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

Ostatecznie o korekcie cen detalicznych zdecydują właściciele stacji paliw. Od dziś hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 4 tys. 210 zł za tysiąc litrów; benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 4 tys. 360 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Ekodiesel - 4 tys. 194 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Arktyczny 2 - 4 tys. 374 zł za tysiąc litrów.

W tym roku to 54. podwyżka cen benzyny i 52. podwyżka cen oleju napędowego w płockim koncernie. W tym czasie benzyna taniała 41 razy, a olej napędowy 37 razy.

Zobacz jak kształtują się w tym roku ceny paliw Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Jak podał PKN Orlen, hurtowa cena paliwa odnawialnego BIO 100 wzrasta o 2 zł i wynosi 4 tys. 94 zł za tysiąc litrów.

Czytaj więcej w Money.pl
To ważna informacja dla każdego kierowcy PKN Orlen podnosi od piątku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 14 zł, benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 18 zł i oleju napędowego o 31 zł na tysiąc litrów.
PKN Orlen obniża ceny większości paliw PKN Orlen obniża od wtorku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 10 zł i oleju napędowego o 1 zł za tysiąc litrów.
Nowa inwestycja PKN Orlen. Zaczęli wiercić Prace wiertnicze prowadzone są na głębokości 132 m pod poziomem wody i potrwają około 40 dni.
Tagi: ceny paliw, ceny benzyny, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz