Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PKN Orlen podnosi hurtowe ceny benzyny bezołowiowej

0
Podziel się:

W tym roku to 29. podwyżka cen benzyny w płockim koncernie.

PKN Orlen podnosi hurtowe ceny benzyny bezołowiowej
(orlen.pl)

PKN Orlen podnosi od dzisiaj hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 14 zł, a benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 15 zł i obniża hurtowe ceny oleju napędowego o 3 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

Ostatecznie o korekcie cen detalicznych zdecydują właściciele stacji paliw - w przypadku benzyny może to być wzrost o 1 gr na litrze. Od dziś hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 4 tys. 511 zł za tysiąc litrów, benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 4 tys. 570 zł za tysiąc litrów, olej napędowy Ekodiesel - 4 tys. 480 zł za tysiąc litrów, olej napędowy Arktyczny 2 - 4 tys. 660 zł za tysiąc litrów. Jak podał PKN Orlen, hurtowa cena paliwa odnawialnego BIO 100 spada o 3 zł i wynosi 4 tys. 430 zł za tysiąc litrów.

W tym roku to 29. podwyżka cen benzyny i szósta obniżka cen oleju napędowego w płockim koncernie. W tym czasie benzyna taniała tam osiem razy, natomiast olej napędowy drożał 29 razy.

Czytaj więcej o cenach paliw w Money.pl
Orlen obniża cenę oleju grzewczego Decyzja PKN Orlen oznacza, że cena Ekotermu Plus wynosi 3 tys. 314 zł za tysiąc litrów.
Ceny paliw na stacjach wciąż będą rosły Zobacz najnowsze prognozy analityków i sprawdź, które paliwo nie powinno podrożeć.
Od dziś tankowanie może byc droższe Grupa Lotos podwyższyła dzisiaj ceny hurtowe większości paliw - poinformowało biuro prasowe spółki.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)