Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PKN Orlen ponownie zmienia ceny paliw

0
Podziel się

Hurtowa cena benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 jest od dzisiaj niższa o 1 zł, a benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 8 zł.

PKN Orlen ponownie zmienia ceny paliw
(ssuaphoto/iStockphoto)
bDJjOZkl

Hurtowa cena benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 jest od dzisiaj niższa o 1 zł, a benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 8 zł. Hurtowe ceny oleju napędowego rosną natomiast o 5 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

Ostatecznie o korekcie cen detalicznych zdecydują właściciele stacji paliw. Od dzisiaj hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 4 tys. 272 zł za tysiąc litrów; benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 4 tys. 363 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Ekodiesel - 4 tys. 260 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Arktyczny 2 - 4 tys. 440 zł za tysiąc litrów.

W tym roku to 56. obniżka cen benzyny i 64. podwyżka cen oleju napędowego w płockim koncernie. W tym czasie benzyna drożała tam 63 razy, natomiast olej napędowy taniał 48 razy.

bDJjOZkn

Jak podał PKN Orlen, hurtowa cena paliwa odnawialnego BIO 100 wzrasta o 5 zł i wynosi 4 tys. 160 zł za tysiąc litrów. Nie ulega zmianie hurtowa cena Ekotermu Plus, która w płockim koncernie wynosi nadal 2 tys. 924 zł za tysiąc litrów.

Czytaj więcej w Money.pl
Zmieniają ceny paliw. Będzie drożej? Grupa Lotos zmieniła dzisiaj ceny hurtowe paliw - poinformowało biuro prasowe spółki.
Auto na gaz? Szykują się duże zmiany Kierowcy będą sami mogli zatankować LPG. Stosowne zmiany przedstawiło w projekcie rozporządzenia ministerstwo transportu.
Tańsza benzyna tylko na chwilę? Prognoza Za litr benzyny Pb95 trzeba płacić średnio 5,42 zł, za litr ON 5,48 zł, a za litr LPG 2,72 zł.
bDJjOZkO
Źródło:
KOMENTARZE
(0)