Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polski biznes ucieka na Wyspy Brytyjskie

0
Podziel się:

Po lekarzach, pielęgniarkach i budowlańcach nasz kraj zaczynają opuszczać biznesmeni. Bank HSBC rozpoczyna od marca udzielanie kredytów naszym przedsiębiorcom, zachęcając ich do otwierania firm w Wielkiej Brytanii.

*"Dziennik" pisze, że po lekarzach, pielęgniarkach i budowlańcach nasz kraj zaczynają opuszczać biznesmeni. Gazeta dowiedziała się, że bank HSBC rozpoczyna od marca udzielanie kredytów naszym przedsiębiorcom, zachęcając ich do otwierania firm w Wielkiej Brytanii. *

"Dziennik" pisze, że w tej sprawie powstał już nawet "polski departament". Oferta obejmuje tanie przelewy do Polski, opiekę doradcy, a także kredyt dla firm rozpoczynających działalność. Gazeta wyjaśnia, że aby dostać pożyczkę wystarczy przedstawić biznesplan i spodziewane zarobki na najbliższych 12 miesięcy. Według "Dziennika" bank HSBC będzie mógł pożyczyć nawet 25 tysiące funtów na 10 lat.

Specjaliści uważają, że w takiej sytuacji polscy biznesmeni zaczną poważnie rozważać przeniesienie swojej działalności do Anglii.

przedsiębiorcy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)