Notowania

pomysł na biznes
21.10.2018 18:07

Pomysł na biznes: Szkoła komunikacji po angielsku

Szkoła komunikacji po angielsku - to pomysł na biznes Wiktora Jodłowskiego, twórcy gdyńskiej firmy Talkersi. - Wyróżnia nas metoda nauczania, skupiona na przełamaniu mówienia i podniesieniu kompetencji komunikacyjnych - podkreśla właściciel.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Talkersi)
Wiktor Jodłowski

Szkoła komunikacji po angielsku - to pomysł na biznes Wiktora Jodłowskiego, twórcy gdyńskiej firmy Talkersi. - Wyróżnia nas metoda nauczania, skupiona na przełamaniu mówienia i podniesieniu kompetencji komunikacyjnych - podkreśla właściciel.

Wiktor Jodłowski karierę zaczynał jako barista w Londynie. Dziś w Trójmieście kieruje prężnie rozwijającą się spółką. - Większość szkół wciąż skupia się na nauczeniu gramatyki i szlifowaniu perfekcyjnego angielskiego. My wierzymy, że lepiej mówić dobrze i skutecznie już teraz, niż perfekcyjnie za x miesięcy - mówi o swojej firmie.

Talkersi oferują indywidualne kursy stacjonarnie w czterech miastach lub w dowolnym miejscu online. Zajęcia odbywają się z lektorami, w 100 proc. w języku angielskim. Wszystko bez podstawy programowej i gotowego skryptu. Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od trybu i poziomu kursanta, w przedziale 80-140 zł za godzinę.

Skąd pomysł na taki biznes? - Po studiach wyjechałem do Londynu, gdzie rozpocząłem pracę w kawiarni. Niestety wyrzucono mnie z niej po 10 dniach – wspomina Jodłowski. Zacząłem wówczas uczyć języka angielskiego Polaków mieszkających na Wyspach. Po powrocie do Trójmiasta, kontynuowałem pracę nad tym projektem - dodaje.

Firma powstała w 2014 roku. Dziś z jej usług korzysta ok. 350 klientów indywidualnych i trzech biznesowych. - Początkowy koszt inwestycji był zerowy. Lekcji można udzielać w kawiarni, w domu lub online - wylicza właściciel. Od tego czasu firma dynamicznie się rozwija. – W 2017 roku spółka zarobiła 1,4 mln zł, w tym roku liczymy na ok. 2 mln zł – podsumowuje Jodłowski. Jego plany na przyszłość to pierwszy w Polsce "English Gym", czyli angielski bez limitów, o dowolnej porze i w stałej cenie.

Prowadzisz ciekawą działalność gospodarczą? Napisz do nas: pomyslnabiznes@grupawp.pl

Tagi: pomysł na biznes, wideo, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-10-2018

BMFPolacy bardzo dobrze mowia po angielsku : tawery ,dezajnery , fud troki,szopingowanie na selach , hejt i hejtownictwo ,hapeningownictwo , … Czytaj całość

21-10-2018

kraj 99 kulturŁacinizacja, germanizacja,rusyfikacja anglizacja, chinizacja. To straszne, że nawet najpopularniejszy polski przerywnik, czyli kwa, kwa, ma hiszpański … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)