Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Powódź w Pakistanie. 53 osoby zginęły na skutek ulewnych deszczów

0
Podziel się:

Najwięcej osób - po 12 - poniosło śmierć w północno-zachodnich rejonach Pakistanu oraz w prowincji Pendżab.

Powódź w Pakistanie. 53 osoby zginęły na skutek ulewnych deszczów
(PAP/EPA)
bEsAkoJh

Co najmniej 53 osoby zginęły w Pakistanie w ciągu ostatnich trzech dni na skutek ulewnych deszczów, które spowodowały powodzie i zniszczenia domów w całym kraju - poinformował przedstawiciel Narodowej Agencji ds. Klęsk Żywiołowych Kamran Zia.

Najwięcej osób - po 12 - poniosło śmierć w północno-zachodnich rejonach Pakistanu oraz w prowincji Pendżab, 10 w południowo-zachodniej prowincji Beludżystan, po osiem w prowincjach Chajber Pachtunchwa i Sindh, a trzy w Kaszmirze.

Najgorsza sytuacja powodziowa panuje w największym pakistańskim mieście Karaczi, z powodu niesprawnego systemu kanalizacyjnego.

bEsAkoJj

Ulewne deszcze występują również w sąsiednim Afganistanie, gdzie do tej pory liczba ofiar śmiertelnych wyniosła 58.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/149/m278421.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/atak;na;wiezienie;w;pakistanie;ponad;200;rebeliantow;zbieglo,156,0,1354908.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Atak kamikaze. Uwolnili 200 więźniów Napastnicy ostrzelali obiekt z granatników i otworzyli ogień z broni maszynowej krzycząc _ Bóg jest wielki! _ i _ Niech żyje Taliban! _
[ ( http://static1.money.pl/i/h/187/m112315.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka/ebiznes/artykul/adopcja;na;zywo;w;telewizyjnym;show;w;pakistanie,80,0,1356880.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Adopcja w telewizji. Wzięli dwoje niemowląt Wielu Pakistańczyków było zdegustowanych adopcją na żywo, której celem, ich zdaniem, było podniesienie oglądalności telewizyjnego show.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/90/m206938.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/atak;dronow;amerykanie;maja;plan;zakonczenia;operacji;w;pakistanie,134,0,1356934.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Operacje dronów w Pakistanie na finiszu CIA przeprowadza ataki z użyciem samolotów bezzałogowych na bojowników Al-Kaidy na pakistańskich terytoriach plemiennych. Władze w Islamabadzie uznają te naloty za naruszenie suwerenności.
bEsAkoJK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)