Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Premier spotka się z kolegium klubu PO

0
Podziel się:

Kandydata na szefa klubu parlamentarnego PO ma wskazać sam premier.

Premier spotka się z kolegium klubu PO
(PAP/Andrzej Grygiel)
bFgcokjV

Dzisiaj o godz. 17 w Kancelarii Premiera ma odbyć się spotkanie Donalda Tuska z kolegium klubu PO - dowiedziała się nieoficjalnie PAP od polityków Platformy.

W skład kolegium klubu PO - w kończącej się kadencji Sejmu - wchodzą: przewodniczący klubu Tomasz Tomczykiewicz, wiceszefowie klubu, m.in. Sławomir Rybicki, Jarosław Gowin, Małgorzata Kidawa-Błońska, Waldy Dzikowski, Rafał Grupiński, Iwona Śledzińska- Katarasińska, Ireneusz Raś oraz skarbnik klubu.

Posłowie, z którymi rozmawiała agencja przypuszczają, że na spotkaniu premier podsumuje ostatnią kadencję Sejmu i podziękuje władzom klubu za współpracę. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu, po pierwszym posiedzeniu Sejmu VII kadencji zbierze się nowy klub PO i wybierze swoje władze.

bFgcokjX

Na razie nie wiadomo, kto będzie nowym przewodniczącym klubu PO. Kandydata ma wskazać sam premier. Niewykluczone więc, że na czwartkowym spotkaniu będzie o tym rozmawiał z obecnym kierownictwem klubu.

Więcej na temat sytuacji w Po czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/90/t20314.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/borowski;rozwaza;wstapienie;do;klubu;po,253,0,954109.html) Czy ten polityk wzmocni Platformę? Były wicepremier Marek Borowski zapewnił, że na razie nie dostał propozycji objęcia stanowiska wicemarszałka Senatu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/170/t127402.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/premier;szykuje;sobie;ponury;koniec,255,0,953599.html) Premier szykuje sobie ponury koniec Kazimierz Kik mówi, kto rzuci się do gardła Tuskowi, gdy przyjdą niepowodzenia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/148/t130708.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kidawa-bonska;nie;chodzi;o;haki;na;schetyne,188,0,953532.html) "W tej sprawie nie chodzi o haki na Schetynę" Małgorzata Kidawa-Błońska mówi, jaki los czeka marszałka Sejmu.
bFgcokky
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)