Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezes Green Cafe Nero: kawa sypana to żart

8
Podziel się:

W programie "Nino o biznesie" Adam Ringer mówi, że amerykańskie koncerny zniszczyły tradycję picia kawy w Polsce. Biznesmen zdradza też, jak wybiera miejsce dla nowej kawiarni i dlaczego płaci 27 tys. zł miesięcznie za kawiarnię, która nie działa.

Prezes Green Cafe Nero: kawa sypana to żart
(money.pl)
bELAFRit

Adam Ringer, prezes sieci kawiarni Green Caffe Nero, swoją przygodę z przedsiębiorczością zaczął w wieku 40 lat. Na początku lat 90tych porzucił karierę naukowca i wrócił do Polski po 26 latach spędzonych w Szwecji. Zanim trafił do gastronomii, przerobił kilka biznesów. W programie „Nino o biznesie” opowiada, jak przez lata Polacy pili złą kawę i że fundamentem przychodów Green Caffe Nero są stali klienci.

Zdradza, czym kieruje się, wybierając lokalizację nowej kawiarni i przyznaje się do błędów, przez które np. od dwóch lat nie może ruszyć z lokalem w Krakowie, za którego najem płaci co miesiąc 27 tys. zł.

bELAFRiW
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(8)
Buc jak ten z...
3 lata temu
Ta sama buta i arogancja co właściciel ALMY, tak samo butny i arogancki w stosunku do normalnych ludzi, po kiego dorabiacie takiego gościa, jest mnóstwo, rodzinnych kawiarni, prowadzonych osobiście przez właścicielkę/a, mający jeden lokal, wkładający w to serce i własną pracę, gdzie można porozmawiać z nimi, personelem, gdy przychodzi się od tak, dla towarzystwa. Albo spokojnie posiedzieć i poczytać. Nie dorabiajcie takich sieciówek, Polacy, nie mają już prawie żadnego kąta dla mikro i małych firm, same sieciówki i tacy butni i aroganccy ludzie, gdzie tylko CV itd istotne, a nie człowiek. Zobaczcie jak są prowadzone rodzinne kawiarnie, nie mają takiego marketingu jak ten buce i aroganci. Postawcie na ludzi, którzy prowadzą własne firmy, są w nich każdego dnia, coraz mniej jest firm takich, a więcej korporacji!!!
Mikst
3 lata temu
Nie mam zaufania do ludzi o semickich rysach
Adam
3 lata temu
Jak tam sprawa w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Żoliborz po tym jak zatruliście swoich klientów w maju, Panie Prezesie? Już umorzona? 50 osób w szpitalach z salmonellą, 7000 tysięcy narażonych na zatrucie, jak podawał sanepid.
bELAFRiX
poszkodowany
3 lata temu
Żartem to są kwoty odszkodowań dla tych ponad 160 osób, które green caffe nero potruło swoimi ciastami w maju. Przeciętne wypłacone odszkodowanie 1-2 tys. zł, również dla tych, którzy wylądowali w szpitalach i są teraz nosicielami salmonelli. Może o to spytajcie prezesa, dlaczego poskąpił ludziom, których jego firma naraziła na ciężki uszczerbek na zdrowiu, przez brak higieny w kawiarniach i zakładzie produkcyjnym należącym do caffe nero.
Marzec'68
3 lata temu
Stawiam dolary przeciw preclom, że ten jegomość uwielbia bajgle z czosnkiem - szalom :)